Новини на ВІККАЕкономічні новиниЯк вигідно оплачувати покупки інтернет-картою? Сім корисних порад

Як вигідно оплачувати покупки інтернет-картою? Сім корисних порад

-

- Advertisment -

Сьогодні кожен з нас на власному досвіді переконався в комфоті покупок через Інтернет. Це зручніше, дешевше, швидше. Але не варто забувати про те, що ці покупки мають бути безпечними. Сім простих порад зроблять ваші інтернет-покупки приємними, а головне попередять зайві фінансові наслідки.

1. Платити Інтернет-картою зручніше і безпечніше.

Просто перекидайте на Інтернет-карту необхідну суму і не турбуйтеся про рахунок Вашої основної картки, адже Ви її ніде не вказуєте.

На Вашій картці автоматично відкритий ліміт для розрахунків в Інтернеті – еквівалент 30 000 доларів США. Дізнатися реквізити карти можна в Приват24 за посиланням "Архів" в меню "Всі послуги"> "Налаштування"> "Карти"> "Замовлення карт" або в чаті "Допомога Онлайн". У чаті Вам нададуть номер картки, термін дії, ім'я власника картки і білінг-адресу, а CVV2-код картки Вам відправлять у SMS.

2. Низькі тарифи по карті.

Карта випускається і обслуговується безкоштовно, а платежі в Інтернеті проводяться без комісій. Якщо доведеться конвертувати гроші на карті для оплати в зарубіжних магазинах, Ви не заплатите жодних додаткових комісій. Обмін валюти проводиться за курсом ПриватБанку для карт, який можна подивитися на сайті pb.ua.

3. Відмова по платежу: як виправити ситуацію.

У деяких іноземних магазинах банк, який обслуговує магазин, конвертує гривні у валюту на своєму боці (при цьому розрахунок з українськими банками відбувається в доларах). Через це сума, яка реально списується з карти, може бути вище, ніж та сума, яку покупець бачить при оплаті в магазині.

Тому, щоб не вводити в оману клієнтів, ПриватБанк відхиляє платежі такого типу, поки клієнт усвідомлено не погодиться з тим, що з його карти буде списана сума, яка може бути вищою за ту, яку він бачить під час покупки.

Щоб здійснити оплату в іноземній інтернет-магазині, який виставляє ціну в гривнях, у Вас є два варіанти: – знайти в цьому магазині можливість відключити конвертацію (наприклад, в PayPal це окрема галочка); – Якщо ж Ви готові до того, що сума, списана з карти, може перевищувати ту суму, яку показав Вам магазин, розблокувати такі платежі можна за посиланням.

4. Бонуси за покупки.

Сплачуйте Інтернет-картою покупки в магазинах – партнерах програми "Бонус Плюс" – і отримуйте бонуси до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок "Бонус Плюс". Накопичені бонуси можна витратити в будь-якому з магазинів – партнерів програми.

5. Розстрочка без комісій і переплат до 24 місяців.

Робіть покупки в інтернет-магазинах, підключених до послуги "Оплата частинами", і оплачуйте картою не всю їх вартість, а тільки частину. Решту суми щомісяця вносіть на картку рівними платежами.

6. Покупки в найпопулярніших інтернет-магазинах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На війні загинув старший сержант із Драбівщини

На війні під час виконання бойового завдання загинув старший сержант Віталій Герольд. Про це повідомила голова Драбівської громади Світлана...

На Черкащині фінішує посівна: що сіють аграрії у цьому році? (ВІДЕО)

На Черкащині фінішує посівна кампанія. Цьогоріч на Черкащині заплановано посіяти 443 тис. га ярих зернових і зернобобових культур. Інформує...

Цікаве:

Рецепти від черкащан: як Марина Черкащенко готує сирну паску (ВІДЕО) 

Паска без випікання. Напередодні свята Великдень знімальна група ВІККА...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x