НовиниЧеркащинаПАТ "Черкасиобленерго": розчистка високовольтних ліній електропередач

ПАТ “Черкасиобленерго”: розчистка високовольтних ліній електропередач

-

- Advertisment -

Завдяки застосуванню спеціальної техніки, енергетики Товариства перевиконали план з розчистки високовольтних ліній електропередачі за попередній, 2023 рік на 48%. Про це розповів заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентин Бурла.

ПАТ «Черкасиобленерго» як в поточному, так і в попередніх роках приділяє максимальну увагу механізованій розчистці трас високовольтних ліній електропередачі. У комплекс механізованої розчистки входить робота енергетиків із застосуванням бульдозера та мульчера.

– Бульдозер призначений для того, щоб виконувати розчистку траси у важкодоступній місцевості, де необхідно розрівняти ґрунт, під’їзну дорогу, виконати планування території. Механізована розчистка траси мульчером виконується з екологічною та естетичною метою в приміській зоні або в лісопарковій місцевості Черкащини. Все це дає можливість виконати розчистку швидше та ефективніше,- пояснив Валентин Бурла.- Так, у 2023 році було заплановано виконати 120 км розчистки високовольтних ліній електропередачі, але завдяки механізованій розчистці енергетики перевиконали план на 48%, тобто розчистили 177 км високовольтних ліній.

Крім того минулоріч енергетики на 100% виконали план з технічного обслуговування та капітальних ремонтів об’єктів електричних мереж. Нині ж роботи з механізованої розчистки продовжуються згідно плану на 2024 рік.

– Зараз ми перебуваємо на лінії 35 кВ «Орбіта-Топилівка»,  виконуємо механізовану розчистку ліній бульдозером. Причому робота ведеться одразу під трьома лініями, оскільки ця ділянка, окрім вищевказаної лінії, має спільний під’їзд до ліній «Орбіта-Адамівка» та «Орбіта-Суботів». Крім того здійснюємо і планування ґрунту, щоб в подальшому можна було безперешкодно обслуговувати лінії та виконати розчистку мульчером,- розповів майстер повітряних ліній високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Микола Михайленко.

Механізована розчистка траси мульчером нині триває на лінії 110кВ «Поляна-Сокирно -2».

– На цій ділянці траси ми застосовуємо мульчер, оскільки ручна розчистка у цьому випадку зовсім не ефективна – всі кущі заплетені хмелем. Після такої розчистки можна буде виконувати роботи з технічного обслуговування лінії, або капітального ремонту, два-три роки тут не заростатиме,- зауважив Микола Михайленко.

Відзначають ефективність механізованої розчистки електромонтери Товариства.

– Застосування мульчера значно полегшило роботу електромонтерам, адже вручну, за допомогою бензопил, довелось би працювати набагато довший період часу, а так ми встигаємо виконати усю заплановану роботу протягом тижня. Відтак все це сприятиме безперебійній подачі електричної енергії та комфорту наших споживачів,- зазначив електромонтер служби високовольтних ліній ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чо.

За словами заступника директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентина Бурли, у 2024 році згідно багаторічного плану, який розбивається на 5 частин, також заплановано розчистити 120 км високовольтних ліній. Якщо ж план вдасться перевиконати, то в подальшому енергетики приступатимуть до позапланових ділянок ліній.

Також Товариство продовжить виконання запланованих на 2024 рік ремонтних робіт енергообладнання, технічне обслуговування, оновлення енергомереж, а також додатково залучатиме техніку такого типу, аби збільшити об’єм розчистки та ще ефективніше, якісніше і швидше виконувати роботи з розчистки на складних для проїзду та лісистих місцевостях.  Все – заради безперебійного розподілу електроенергії споживачам Черкаської області.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Жителя Золотоніського району оштрафували за підпал сухої трави

На Золотоніщині чоловік сплатить штраф через підпал сухої трави. Про це повідомляє Управління ДСНС у Черкаській області.  Під час профілактичного...

Студенти черкаського вишу здобули нагороди чемпіонату Європи з єдиноборств

Випускники та студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя взяли участь у чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств (ММА). Повідомляють...

Цікаве:

Як розвиток військових технологій в Україні допоможе перемогти агресора

Сергій Токарєв розповів, чому потрібно швидко розвивати Military Tech...

Який смартфон вибрати у 2024 році

Який смартфон вибрати у 2024 році Шукаєте ідеальний iPhone? Ми...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x