Краснянська навчала гімнастики

Чемпіонка світу зі спортивної гімнастики Ірина Краснянська поставила черкаських школярів із ніг на голову. Так досвідчена спортсменка провела майстер-клас у 31-ій гімназії. Дівчина розказала як досягти успіхів у цьому виді спорту. Наживо поспілкувалася з чемпіонкою і кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

У актовій залі 31-ої гімназії ніде яблуку впасти. Тут зібралися школярі поспілкуватися з чемпіонкою світу зі спортивної гімнастики Іриною Краснянською. Досвідчена спортсменка, як і годиться тренеру, розпочала з теорії. Потому не забула перевірити і практику. Активних школярів вона поставила з ніг на голову. А також – удосконалила виконання «ластівки», шпагату та сальто. З усіма завданнями черкаські школярі впоралися на славу. Однак, говорить чемпіонка, на змагання їм ще рано. Там конкуренція набагато серйозніша.

Ірина Краснянська, чемпіонка світу з спортивної гімнастики: «Тяжело было постоянно занимать первые места, есть соперники как и слабые, так и сильные, не всегда получалось быть в хорошей форме, потому что присутствовали травмы, поэтому есть медали и первого и второго места, бывали и седьмые и восьмые и девятые, бывали и поражения».
Спілкуючись з аудиторією, Ірина Краснянська розгледіла потенційних чемпіонів. Головне, радить, любити спортивну гімнастику та наполегливо займатися. Тоді будуть і золоті нагороди. У спортсменки таких не злічити.

Ірина Краснянська, чемпіонка світу з спортивної гімнастики: «Самая ценная медаль – эта медаль была на чемпионате Мира, где я заняла первое место, вот эта медаль для меня самая ценная».
Наостанок чемпіонка світу влаштувала автограф-сесію.
Марина, учениця гімназії № 31: «Мені дуже сподобалося адже це справжня техніка, цьому потрібно вчитися декілька років».
Владислав, учень гімназії № 31: «Як я побачив на відео, Ірина дуже талановита, особливо мені сподобалося коли вона виконувала свій фірмовий елемент».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net