Офісна провокація від «101 ДАЛМАТИН»

«Офісна провокація». Радіопередача під такою назвою двічі на тиждень виходить на черкаській ФМ-хвилі 101 ДАЛМАТИН. Тутешні ведучі Ольга Касьянова та Ірина Тітовська щоразу доводять, які вони дотепні та кмітливі. Дівчата телефонують до офісів у ролі проблемних клієнтів і у прямому ефірі розігрують їхніх працівників. Як це було – бачили кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Радіоведучі Ірина Тітовська та Ольга Касьянова двічі на тиждень – по понеділках та п’ятницях – розігрують офісних працівників. У своїй програмі вони перевіряють їх на професійність, на лояльність та терпіння.
Ірина Тітовська та Ольга Касьянова, радіоведучі: «Вона була створена для того, щоб люди відволіклися на секунду від своєї роботи і подумали, як їм добре, що в основному люди телефонують адекватні, а не такі, як Ольга Касьянова та Ірина Тітовська».
Вигадливі дівчата свої сюжети беруть із життя. Телефони фірм-своїх «жертв» шукають на стовпах, в газетах та Інтернеті.
Ірина Тітовська та Ольга Касьянова, радіоведучі: «Наші сюжети – вони народжуються вже з того, що ти бачиш. Ага, масаж – то чого б не зробити масаж моїй собачці, колл-центр – чого б не подзвонити і не по шепелявити «візьміть мене на роботу».
За кілька секунд до ефіру ведучі веселяться та жартують. З нагоди першого квітня розіграли і знімальну групу ВІККА-новин, неочікувано запросивши журналіста до мікрофону.

Потім стартує вже власне програма «Офісна провокація». Спочатку Ірина Тітовська зателефонувала до фірми із продажу акваріумів. За легендою, в неї живе дуже агресивна рибка, яку треба якось ізолювати.
Ірина Тітовська, радіоведуча: «Може цю рибку кудись пересадить, в клеточку якусь? – Та ні, вона і остуда перелізе, своє діло сдєлає».
Офісні працівники також попалися дотепні. Хоч ведучі іноді ставили і провокаційні запитання. Цього дня «розвели» і одну відому черкаську тамаду.
Ольга Касьянова, радіоведуча: «Мені оце треба, щоб ви організували шлюбну ніч. А як це буде, розкажіть».
Учасники розіграшів отримали призи від спонсорів. Ді-джеї говорять – після їхніх ефірів завжди щасливі усі.
Ірина Тітовська, радіоведуча: «Офісна провокація зараз в ефірі і попереду багато чого цікавого вас чекає».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net