Новини на ВІККАСпортивні новини«ІмпексагроСпорт» у фіналі

«ІмпексагроСпорт» у фіналі

-

Відбулися матчі третього етапу Кубка України з волейболу серед чоловічих команд. За їх підсумками визначилася четвірка колективів, яка 25-26 грудня поведе боротьбу у фіналі за почесний приз. Місце у фінальному турнірі виборов і черкаський «ІмпексагроСпорт».

Черкаси приймали один із півфінальних турнірів Кубка України. Суперниками «ІмпексагроСпорту» були харківський «Локомотив», чернівецький «Будівельник-Буковина» та чернігівський «Буревісник». Для того, щоб потрапити до фіналу, необхідно було посісти в підгрупі одне з двох перших місць.
Підопічні Юрія Мельничука на очах власних уболівальників два поєдинки виграли і в одному зазнали поразки, посівши таким чином у підгрупі II місце. Спочатку черкащани досить легко обіграли чернігівський «Буревісник» – 3:0 (виняток лише стартова партія, яку господарі виграли з мінімальною перевагою). На жаль, матч із чинним володарем Кубка харківським «Локомотивом» волейболісти Черкас на належному рівні зіграти не змогли, поступившись у трьох партіях. Вирішальною у боротьбі за вихід до фіналу стала остання гра «ІмпексагроСпорту» проти чернівецького «Будівельника-Буковини». Перемігши у чотирьох партіях, черкащани забезпечили собі участь у фінальному турнірі. У ньому також зіграють «Локомотив», «Кримсода» та «Локо-Експрес».

Цих вихідних стартує друге коло першого етапу баскетбольного чемпіонату України у вищій лізі. «Черкаські Мавпи» у Палаці спорту «Будівельник» двічі зіграють із командою Тернополя. У суботу поєдинок розпочнеться о 17-ій годині, а в неділю о 12-й.