Новини на ВІККАСпортивні новиниДовгоочікувана перемога

Довгоочікувана перемога

-

Після трьох поспіль поразок у чемпіонаті України футболісти черкаського «Славутича» нарешті порадували своїх прихильників перемогою. На своєму полі підопічні Олександра Кирилюка з рахунком 1:0 обіграли хмельницьке «Динамо». Після цього успіху «Славутич» піднявся на третє місце турнірної таблиці.

Перемогу над «Динамо» легкою назвати не можна, хоча черкащани протягом усього поєдинку тиснули на ворота суперника. Вже на перших хвилинах господарі мали дві нагоди для взяття воріт. Спочатку голкіпер «Динамо» Фельде зреагував на удар Євгена Тарасенка, а потім виручив свою команду після пострілу Романа Дацюка. Та все ж підопічним Олександра Кирилюка вдалося забити швидкий м’яч. Гості недозволеним прийомом зупинили біля штрафного майданчика індивідуальний прохід Михайла Сергійчука. Шандор Вайда пробив зі стандарту, м’яч зрикошетив від стінки та по дузі перетнув лінію воріт. Після цього небезпечних ударів здалеку завдали Євген Гуд та Олександр Ніколайчук.

У другому таймі хмельничани активізувалися, відзначившись кількома небезпечними пострілами. На це господарі відповіли ударами Романа Дацюка та Євгена Тарасенка. А за 15 хвилин до фінального свистка гості ледь не зрівняли рахунок. Шкіряна куля рикошетом від спини гравця «Славутича» влучила в поперечину воріт Андрія Лєнчінкова.

Черкаська команда обійшла в турнірній таблиці «Скалу», піднявшись на третю сходинку. Переслідувачам «Десни» вдалося дещо скоротити відставання від лідера, який зіграв унічию.

Цієї середи черкащани зіграють на виїзді з другою командою київської «Оболоні», а в неділю прийматимуть тернопільську «Ниву».