Три громади на Черкащині отримають гранти на власні «Сади для Перемоги»

Білозірська, Бобрицька, Чигиринська ТГ Черкаської області стали переможцями грантового конкурсу для громад «Сади для Перемоги». Вони отримають по 250 тисяч гривень фінансування для реалізації ідей із підтримки локальної продовольчої безпеки чи розвитку сільського господарства. Повідомляють на сайті Черкаської ОВА.

Сади ПеремогиЗагалом до участі в конкурсі подали заявки майже 80 громад України, які мають ідеї з покращення своєї ситуації з продзабезпеченням. Переможцями стали 8 громад. Найактивнішими виявились громади з Черкащини.

Кошти гранту громади зможуть використати на техніку для обробки землі, на необхідні засоби для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки.

Термін реалізації проектів – від 2 до 12 місяців.

Нагадаємо, конкурс стартував у вересні. Його організували  ініціатива «Сади Перемоги» від проекту SURGe, що фінансується Урядом Канади, та БФ «МХП-Громаді» у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України. У межах конкурсу  зацікавлені громади брали участь в освітніх вебінарах, де експерти  розповідали про стратегію, розробку та втілення комплексного плану продовольчої безпеки. Також навчали в питаннях проектного менеджменту й подання грантових заявок.

Читайте також:

Черкаси придбають військові облігації на 50 млн грн

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net