НовиниЧеркаси«Черкаські Мавпи» поступилися лідеру сезону

«Черкаські Мавпи» поступилися лідеру сезону

-

«Черкаські Мавпи» втретє в сезоні Суперліги Parimatch зазнали поразки від БК «Будівельник» з  рахунком 53:77. Про це повідомляють на сайті черкаської команди

черкаські мавпи баскетбол
mavpabasket.com

Будівельник підтверджує своє лідерство в сезоні і з першої 10-хвилинки лідирує з двозначним відривом. В другій чверті Мавпи набирають обертів і додають в захисті, їм вдається набрати 15 очок в другій чверті, та не вдається скоротити відставання.

На велику перерву команди йдуть під звуки повітряної тривоги і повертаються до гри тільки по її завершенню. В другій половині ігрового часу тенденція залишилась незмінною, кияни забезпечили собі величезну перевагу у 24 очки. За такого розриву в рахунку емоцій у матчі практично не було. До кінця чверті «Черкаські Мавпи» зуміли скоротити відставання до 16-ти очок. Четверта чверть виявилася лише формальністю. У підсумку «Будівельник» здобув переконливу перемогу.

Кияни мали солідну перевагу на підбираннях та повністю виграли протистояння в трисекундній. Дабл-дабл оформили центрові Будівельника Максим Сандул та Максим Нікітін, а Олександр Кольченко із 19 очками став найрезультативнішим гравцем матчу.

В складі Мавп сьогодні відзначився «американський» тандем, Максвелл з Лейком на двох набрали 27 очок. З лави запасних в цьому матчі непогано вийшов Дмитро Сорочан, в нього 8 очок + 4 підбирання.

11 лютого об 11:00 на «Черкаських Мавп» чекає протистояння БК «Запоріжжю», вболівальники зможуть побачити матч наживо на телеканалі XSPORT+ та на YouTube каналі ФБУ.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Черкаські Мавпи — Будівельник 53:77 (10:21, 15:16, 16:20, 12:20)

Черкаські Мавпи: Лейк 17 – 5 втрат, Максвелл 10 + 5 підбирань + 5 передач, Руслов 6, Скіра 5 + 5 підбирань, Липовцев 0 — старт, Сорочан 8 + 4 підбирання, Кузнецов 5 + 4 підбирання, Назаренко 2, Пошабля 0

Будівельник: Кольченко 19 + 4 підбирання, Сандул 14 + 10 підбирань + 4 передачі + 2 блок-шота, Конєв 13 + 6 підбирань, Буренко 4 + 7 передач + 5 підбирань, Зайцев 2 — сарт, Нікітін 15 + 10 підбирань, Хохоник 4, Рахмеов 2, Кабанов 2, Сафонов 2, Хижняк 0