Підприємиця з Черкас через знесені МАФи отримає 3 тис. євро

Черкаська підприємеця має отримати від держави України 3 тис. євро. Ці виплати мають відбутися протягом трьох місяців. Кошти повинні оплатити із державного бюджету України. Таким є рішення Європейського суду із прав людини у справі “Лисак проти України”.

Світлана та Олег Лисак

Мова йде про ПП Світлану Лисак. Вона позивалася до Європейського суду із прав людини і вимагала виплатити компенсацію. Справа стосується 2009 року. Саме тоді за рішенням міської влади Черкас було демонтовано кілька кіосків ПП Лисак. МАФи і обладнання, яке там знаходилося, відправили на збергіання. Проте підприємиця стверджує, що обладнання було пошкоджене.

За ці роки вона пройшла усі судові інстанції. Суди визнали дії влади незаконною, проте жоден суд не прийняв рішення відшкодувати збитки бізнес-вумен. Тому вона звернулася до Європейського суду із прав людини.

«До Європейського суду з прав людини (далі — Європейський суд) заявниця скаржилась за статтею 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі —Конвенція) на те, що обладнання, яке належало їй та було розташоване на земельних ділянках комунальної власності, було незаконно демонтовано, і вона не могла отримати за це відшкодування», – йдеться у повідомленні суду.

Європейський суд із прав люди визнав, порушення Першого Протоколу до Конвенції про захист прав людини. Він вирішив стягнути з держави України на користь Лисак 3 тис. євро. У інших вимогах заявниці про справедливу сатисфакцію – відмовити.

ПП Світлана Лисак разом із своїм сином володіють кількома кіосками у Черкасах. Неодноразово влада пред’являла до них претензії. Навіть вдавалася до демонтажу деяких МАФів. Проте безрезультатно.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net