Презентували традиції країн: у Черкасах визначили "Міс Всесвіт" (ВІДЕО)

Незвичними танцями, національними стравами та власним інтелектом. Таким черкаські школярки напередодні дивували членів журі конкурсу "Міс Всесвіт". Україна, Німеччина, Франція та Корея. Ці і ще 5 країн представляють 9 черкаських дівчат. Усе – у межах щорічного конкурсу "Міс Всесвіт". Школярки за традицією вбралися в етнічний одяг країни, презентують її побут і традиції. Також демонструють глядачам свої таланти. Нагоду позмагатися за титул і корону "Міс Всесвіт 2018" дівчата отримали завдяки конкурсу краси серед представниць черкаських шкільних євроклубів.

Галина Громова, організаторка заходу:

"По-перше, це нас єднає, у нас є спільна мета донести до глядачів інформацію про різні країни світу, тому що колись починалось з країн Європи, а зараз – вже країни світу. Тобто, щоб більше було вибору у дітей".

Сьогодні тут змагаються учениці 8-их -11-их класів у шести різних номінаціях.

Галина Громова, організаторка заходу:

"Презентація країни електронна, презентація національного костюму, номер художньої самодіяльності, представлення себе і номінація, яка пов'язана із відповідями на інтелектуальні запитання".

Оцінити старання дівчат і традиційно підтримати культурні міські заходи прийшли "вільнодемократівці". Сьогодні міські обранці тут – на конкурсі творчості, знань і талантів юних черкащанок – у ролі журі. Ті неабияк вражені підготовкою дівчат.

Олександр Згіблов, депутат міської ради:

"Кілька дівчат, які є безумовними фаворитами, і я, коли дивився їхні номери, розумію скільки праці, скільки наполегливості вони доклали, щоб досягнути такого рівня: і знання, і художня самодіяльність, і презентація країни. Це просто унікальні діти".

Тарас Коломієць, депутат міської ради:

"Думав, що будуть конкурси такі прості, але ж насправді, я бачу, як дівчата стараються. Кожна максимально добре хоче свою країну представити. Дуже сподобалися національні костюми".

І ще до оприлюднення результатів обирають власних фавориток.

Тарас Коломієць, депутат міської ради:

"За поданням номерів, за знаннями країни – це Корея. І дуже сподобалася як особистість, гарно номери поставлені – це Анна, яка Францію представляє".

І вона таки бере першість. Представлені дівчиною кава й французькі круасани, а також пісні, танці та інтелектуальні вміння допомагають школярці сьогодні забрати корону. Не залишають обранці учасниць без презентів. Усі дев'ять школярок та педагоги отримують подарунки від групи компаній "Венето".

Олександр Згіблов, депутат міської ради:

"Надалі ми звичайно будемо підтримувати такі заходи, адже діти – наше майбутнє і ми завжди будемо цим опікуватися".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x