НовиниЧеркащинаДублери "Черкаських Мавп" двічі поступилися в Івано-Франківську

Дублери "Черкаських Мавп" двічі поступилися в Івано-Франківську

-

Команда "Черкаські Мавпи"-2 зіграла два матчі в рамках чергового туру чемпіонату Вищої ліги. Підопічні Едуарда Скрипця двічі поступилися івано-франківській "Говерлі". Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

У першій грі, 17 листопада, черкащани поступилися господарям майданчику 53:80. "Мавпи" програли першу чверть -17, далі дещо вирівняли гру, але не спромоглися наздогнати суперника.

20 очок черкащанам приніс Максим Дейна, 10 – Кирило Панфілов, 9 – Сергій Мельник.

Наступного дня "Мавпи" повторно поступилися господарям майданчику 65:79. Цього разу команди рівно розпочали поєдинок. Однак в другій чверті івано-франківці спромоглися відірватися у рахунку і далі довели гру до перемоги.

21 очко здобув Кирило Панфілов, 18 Ярослав Войтович, 13 у Сергія Мельника.

Матчі наступного туру "Мавпи" зіграють у Черкасах 30 листопада та 1 грудня проти БК "Рівне"-ОШВСМ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, найкращі епізоди переможного матчу "Черкаських Мавп" у Запоріжжі.