Жінка, яка дихає вогнем, живе у Черкасах

Вона гарно вчилася і багато читала. Батьки пророкували їй професію правозахисника. Та дівчина обрала шлях актриси. Утім, крім сцени, вона підкорила ще й стихію: молода акторка самотужки опанувала мистецтво файєр-шоу. Цієї осені продемонструвала його на кастингу популярного проекту каналу СТБ. Про захоплення підкурювачки вогню Оксани Блащук наступний сюжет із циклу «Черкащина має талант».

Оксана Блащук – особлива серед театралів. Наймолодша, загадкова, працелюбна.
Володимир Осипов, директор Черкаського обласного музично-драматичного театру: «Она отличается огромной трудоспособностью к роли, драматургическому материалу, репетициям, это жесточайшая дисциплина. У нее не заканчивается рабочий день, он продолжается 24 часа».
Директор театру пригадує, як у 2005-му вона вразила його на прослуховуванні. А потім легко стала «своєю» у творчому колективі та почала грати у найвідоміших п’єсах.
Володимир Осипов, директор Черкаського обласного музично-драматичного театру: «Если сегодня в театре у нее немного ролей, но они все центральные, главные, о которых многие актрисы мечтают на протяжении всей жизни».
Сама актриса драми Оксана Блащук мріє про власний театр.
Оксана Блащук, підкорювачка вогню: «У меня есть своя мечта –

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут