Унікальна релігійна книга видана на Черкащині

Чергова книжкова новинка побачила світ на Черкащині. У виданні, що має назву «Черкащина у храмобудівництві», зібрано фото храмів усіх конфесій. Книга з’явилася завдяки коштам обласного бюджету. У ній йдеться про те, як на Черкащині відроджують духовні традиції українського народу, відновлюють знищені храми, реставрують уцілілі будівлі, оновлюють іконостаси та зводять нові сучасні церкви. Сторінки нового видання гортала і кореспондентка Наталя Кириленко.
Камерний хор «Канон» вітав усіх присутніх на презентації книги «Черкащина у храмобудівництві». Проект національного відродження воєдино звів архітектуру і духовність. Книга яскраво ілюструє давні та сучасні культові споруди Черкащини, які належать представникам різних релігійних напрямків.
Владика Софроній, митрополит Черкаський і Канівський: «Ця книжка цінна тим, що тут зібрано все».
Це видання створене авторським колективом головного управління внутрішньої політики облдержадміністрації. Допомагали працівники райдержадміністрації та міськвиконкоми. Книга побачила світ завдяки черкаському видавництву.
Юлія Чабаненко, директор видавництва «ПП Чабаненко»: «Я думаю, що ця книга принесе людям спокій душі, бо коли гортаєш сторінки, то час починає повільніше йти».
Нове видання фіксує період найтяжчих випробувань в історії храмобудівництва. Окремий розділ «Втрачені святині» присвячений зруйнованим храмам краю.
Григорій Білоус, голова Черкаської обласної спілки письменників: «Я, коли розгорнув її, подумав, що це Храм Храмів, але він ще не намолений Храм. Від нас усіх залежатиме, щоб цей Храм Храмів був намолений».
За словами заступника голови обласної держадміністрації, аби зріс рівень духовності нашого населення, необхідно реставрувати ще багато храмів та збудувати нові.
Анатолій Чабан, заступник голови Черкаської облдержадміністрації: «Ми розуміємо, що цю книгу потрібно поширювати. До того ж бути вдруге перевиданою».
Новий проект об’єднає владу і церкви різних конфесій, – впевнені автори.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут