Ветеранів та учасників бойових дій вже вітають

65-та річниця Великої Перемоги вже зовсім близько, і на Черкащині вже почалися урочисті заходи. Шістдесятьох ветеранів та учасників бойових дій привітали у територіальному центрі соціальної допомоги Придніпровського району. Сивочолих вітали концертом, солдатською кашею та бойовими ста грамами.

Напередодні свята Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій вітали у територіальному центрі соціальної допомоги Придніпровського району. На захід прибули 60 гостей. Для них організатори влаштували святковий концерт, стіл та приготували найкращі вітання з 65 річницею Перемоги.
Віктор Дубина, голова Придніпровської районної ради: «Насамперед хотілося подякувати вам за мирне небо!!!».
Дарували ветеранам цього дня не лише теплі слова, а й ювілейні медалі. Вручати нагороди почали з найстарших та найповажніших присутніх гостей.
Дмитро Іванович такій нагороді та увазі радий. Організатори ж свята цілком впевнені: дідусь на них заслуговує. Адже він пройшов усі важкі воєнні труднощі із гідністю.
Тому свято Перемоги Дмитро Іванович і досі вважає чи не найголовнішим у своєму житті. Дідусь і досі пам’ятає переможний травень 1945.
Окрім святкового настрою, усі присутні отримали також і приємні подарунки на згадку – фляжки із фронтовими ста грамами для здоров’я.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут