Покликання – журналіст

5 травня черкаські журналісти вшановували досягнення своїх старших колег. Якщо минулоріч це було відкриття кімнати слави у Краєзнавчому музеї, то цього року обласна організація Національної спілки журналістів України видала книгу нарисів « Покликання – журналіст» На презентацію першого в області такого видання запросили і журналістів ВІККА-НОВИН.

Це перша книжка обласної організації Національної спілки журналістів України про самих себе. До видання увійшли нариси та портретні замальовки про талановитих журналістів.
Ганна Шквар, автор нарисів: «Ідуть роки, ідуть люди, які стають історією, потім підемо ми. Після цього і нас згадають».
Журналісти, які писали про старших колег, переконані – вони творять літопис Черкащини. Адже в кожному нарисі – дух епохи. Крізь слова проступають настанови старшого покоління не схибити, не стати графоманами.
Василь Трохименко, автор нарисів: «Вдячний долі, що пощастило поспілкуватися з такими людьми і зафіксувати моменти».
Колишній головний редактор газети «Черкаська правда», герой одного з нарисів, не лукавив. Зізнався: йому приємно про себе читати добре слово.
Борис Педченко, головний редактор газети «Черкаська правда» ( 1990 – 1997): «Мені приємно, що в нашій організації живуть традиції вшановувати ветеранів».

Ініціював написання книги «Покликання – журналіст» голова обласної організації Спілки журналістів України Сергій Томіленко. Він переконаний: забувати старших колег не можна. До професійного свята обласна організація кожному ветерану подарувала книжку.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут