У Черкасах відбувся круглий стіл, присвячений реформуванню ЖКГ

У Черкасах неадекватно відреагували на заяви екс-міністра ЖКГ. Під час круглого столу, присвяченого реформуванню комуналки, виникла палка суперечка між екс-міністром ЖКГ Олексієм Кучеренком і директором департаменту економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому Павлом Карасем. Останній звинуватив екс-міністра в популізмі та залишив приміщення залу. Далі дискусія продовжилася в спокійному руслі. Говорили присутні зокрема про плюси та мінуси створення ОСББ.

Чи повинна держава ремонтувати багатоповерхівки, мешканці яких сплачують за житлово-комунальні послуги? Обговорюючи це питання на круглому столі, присвяченого реформуванню ЖКГ, виникла палка суперечка між екс-міністром ЖКГ Олексієм Кучеренком і директором департаменту економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому Павлом Карасем. Пан Кучеренко впевнений, що держава просто зобов’язана брати участь у ремонті будинків. Проте із цим категорично не згоден Павло Карась, на думку якого ремонт житлових будинків – це головний біль самих мешканців. Приклад, на думку пана Карася, слід брати з Польщі, Чехії та Литви.
Павло Карась, директор департаменту економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому: «Це була глобальна ОСББізація, коли ти є власник квартири та співвласник будинку. ОСББ – це є орган утримання твого майна».
Олексій Кучеренко, екс-міністр ЖКГ: «Треба утворювати ОСББ, але коли це свідомий вибір громадян. Якщо примусово це робити – буде колгосп».

Павло Карась не захотів далі вести дискусію та, звинувативши екс-міністра ЖКГ у популізмі, залишив приміщення залу. Присутні ж перейшли до спокійного обговорення. Зокрема, своїм досвідом створення ОСББ із учасниками круглого столу поділилися представники ОСББ по Горького, 23.
Молоде ОСББ за три роки свого існування провело більшість необхідних ремонтних робіт. Результатом мешканці будинку задоволені.
Тож, впевненні творці ОСББ і представники інформаційного агентства «Україна Комунальна», без конкретної підтримки держави та міста не обійтися. Але часто ця допомога лише на папері.
Олексій Кучеренко, екс-міністр ЖКГ: «Основне питання – розробити концепцію реформування ЖКГ. Навіщо? У нас на це немає часу!!! Не треба розробляти якусь концепцію. Треба виконувати закон України».
Пан Кучеренко уточнив: мова йде про нову програму реформування ЖКГ, яку 372 депутати Верховної Ради ухвалили ще два роки тому.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net