Новини на ВІККАВіККА-новиниЧеркаські комітети самоорганізації населення на голодному пайку

Черкаські комітети самоорганізації населення на голодному пайку

-

- Advertisment -

Черкаські комітети самоорганізації населення вже 2 місяці на голодному пайку. Програма, за якою їх досі фінансували, скінчилася. Із затвердженням нової чиновники зволікали аж до сьогодні. Та до неї у членів комітетів є чимало претензій. Які саме – чув Олекса Хуторний.

Голів комітетів самоорганізації населення образно називають маленькими мерами. Бо керують цілими районами. Самі ж КСНи щомісяця надають мешканцям до сотні різних довідок. Зокрема, і для оформлення субсидії. Щоправда, бюджету їм самим вистачає лише на зарплатню. Та й ті скромні 1,5 тисячі повсякчас затримують. Для Дмитра Іванашка робота в комітеті – єдине джерело прибутку.

Дмитро Іванашко, голова КСН мікрорайону «Яблуневий»: «Минув, наприклад, місяць, зателефонуйте, вибачтеся. Ніхто не дзвонить, нічого не каже. Воно нікому непотрібно. Ще до кінця місяця зачекаю, як не буде змін, напишу заяву в прокуратуру– нехай розбираються».

Комітетам затримують зарплатню не лише через проблеми в казначействі. Програма, за якою їх фінансували, скінчилася у 2013-му. А нову в мерії розробили майже із 2-місячним запізненням.

Богдана Макаєва, секретар КСН мікрорайону «Соборний»: «Программа, которая новая, с нами не обсуждалась абсолютно. Мы увидели цифры совершенно случайно. В новой этой программе там все почеркано – и кружки, и материалы для кружков».

Не влаштовують членів комітетів не лише цифри бюджету, а й самі вимоги до роботи.

Віктор Ніконенко, голова КСН мікрорайону «Соборний»: «Голова комітету повинен ходити і робити неблагополучні сім’ї. Тенденція повинна знижуватись, а вона підіймається».

Розробники програми про неї іншої думки. У затримках із документом тут звинувачують самі КСНи. Ті нібито невчасно подали до програми свої пропозиції.

Олег Частухін, начальник відділу підтримки громадянського суспільства МВК: «По возможности все пожелания были учтены. Но вы же понимаете: одно дело хотеть, другое – иметь. Мы попросили 2 млн 759 тис. – нам выделили в этом году 1,8 млн».

Це на третину більше, ніж минулоріч. Окрім зарплат, у новій програмі передбачені кошти і на лагодження приміщень. Однак у тому, що заповітний мільйон таки піде на ремонт, у комітетах сумніваються.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах розбирають спеціальне покриття, щоб відремонтувати дитячий майданчик

У черкаських скверах і парках лагодять дитячі майданчики. Спершу відремонтували майданчики у парку «Хіміків». Про це інформує КП «Дирекція...

Черкасами розїжджає таксі, котре перевозить людей, які не мають можливості пересуватися самостійно

Василь Приходько працює водієм майже 30 років. У цьому році пересів на спеціальне авто. Василь Миколайович водить інватаксі. Перевозить...

Цікаве:

Для черкащанок фахівці провели майстер-класи з догляду за домашніми тваринками (ВІДЕО)

У Черкасах відбулась безкоштовна консультація по догляду за тваринами....

Як безпечно заощаджувати на догляді за речами

Відвідуючи магазин побутової хімії, ти все частіше звертаєш увагу...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x