Школяр із Кам’янки помер через закриту черепно-мозкову травму

Дмитро Артеменко, школяр із Кам’янки, помер через закриту черепно-мозкову травму, що викликала набряк головного мозку. Таку попередню причину смерті семикласника назвали судмедексперти. Натомість у школі продовжують твердити: сили до хлопця там ніхто не застосовував. Нагадаю, Діму шість днів тому з підозрою на крововилив у мозок доправили в лікарню прямо з уроку. Через 10 годин потому він помер. Шкільна трагедія вже обросла численними версіями. Їх збирали наші кореспонденти.

Ось у цьому туалеті семикласник Дмитро Артеменко зазнав травм, несумісних із життям. Судмедекспертиза вже встановила: у школяра була закрита черепно-мозкова травма, внутрішня гематома головного мозку та крововилив.

Ігор Рогатюк, перший заступник прокурора Черкаської області: «Проводиться розслідування по кримінальному провадженню за статтею 115 («навмисне вбивство»). Крім того, за результатами наглядової перевірки зареєстровано ще одне провадження за фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків медичними працівниками».

У лікарні, де школяр провів 10 годин, від коментарів відмовляються. І далі відмовчуватися і у школі. Тут чекають на остаточні висновки слідства. Проте директор уже натякає на своє звільнення.

Анатолій Могилко, директор Кам’янської ЗОШ № 1: «І не потрібно говорити, що ми там щось приховуємо. Я так само хочу, щоб знайшли ту дитину, яка це скоїла».

Першу допомогу Дмитру надавав учитель фізкультури. Бо медсестри на місці не було. Класний керівник запевняє: того дня учень ні на що не скаржився. Про те, що плакав на перерві перед трагедією, як переповідають учні, вчителька не знає. Каже: він спокійно грався на мобільному. Перед початком уроку Дмитро вийшов у туалет. І більше не повернувся. Його знайшли на сходах.

Оксана Варивода, класний керівник: «Я одразу полетіла, те все заколотили вже. Допомогу викликали, і я відвезла його в реанімацію. Лікарі оглядали при мені. Ніяких видимих ознак, от мама стверджує, що він був побитий, я його бачила отак от близесенько, як вас, так він був білий. Але ніяких ознак на ньому не було».

Натомість мама загиблого твердить: до Дмитра застосовували силу. На його тілі були синці. Перед смертю він устиг розказати, що його сильно побив старшокласник. Проте імені так і не назвав.

Ірина Артеменко, мама хлопчика: «Моя дитина перед своєю смертю сказала: «Мамо, я пішов у туалет на початку уроку, бо я думав, що їх там уже немає. А вони там». Тобто вся школа знає, хто там і що вони там роблять у тому туалеті».

Результати експертизи, яка проллє світло на те, як саме травмували школяра, слідчі обіцяють за кілька місяців.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net