Важлива перемога

-

У 5 турі другого етапу футболісти черкаського «Славутича» здобули важливу перемогу над стрийською «Скалою». У нелегкому виїзному поєдинку підопічні Сергія Пучкова виявилися сильнішими – 2:1. «Славутич» продовжує боротьбу з тернопільською «Нивою» за другий рядок турнірної таблиці.

Поєдинки з командою зі Львівщини завжди складалися для «Славутича» не просто. Не стала винятком і звітна зустріч. У Стрию черкащани зіграли без двох ключових гравців. У Михайла Сергійчука травма, а Олег Тарасенко пропускав матч через перебір жовтих карток.

Гості відразу взялися до справи і вже на 10-ій хвилині повели в рахунку. Дмитро Кошелюк з лінії штрафного майданчика обвідним ударом поцілив у кут воріт «Скали». Господарі відповіли ударом у поперечину Дмитренка зі штрафного. А в середині першого тайму Могилецький, скориставшись неузгодженістю черкаських захисників, відновив рівновагу. Наприкінці тайму суперники обмінялися небезпечними моментами. Зокрема, у «Славутича» міг забивати Ушаков, але пробив вище воріт.

Із перших хвилин другого тайму гості знову пішли вперед і забили вдруге. Роман Дацюк вдало зіграв у штрафному майданчику «Скали» та відправив шкіряну кулю в сітку. Після цього шанси забити мали обидві команди. У черкащан це міг зробити Ушаков, а у стриян – Цюцюра та Кайдарович. Наприкінці зустрічі гості залишилися вдесятьох. За друге попередження арбітр вилучив Євгена Тарасенка. Однак черкащани вистояли. А в компенсований час Дацюк міг збільшити перевагу «Славутича».

У центральному поєдинку туру «Десна» та «Нива» зіграли внічию – 0:0. Тож черкащани скоротили відставання від тернопільців до одного очка. У суботу «Славутич» удома зіграє з «Реал Фармом».