Вчора у Черкаській області з робочим візитом побував міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Як зазначає чиновник, обговорили питання безпеки на вулицях населених пунктів, у закладах освіти, протидії шахрайствам.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/04/27211230/1.jpg)
“Виклики воєнного часу. Алгоритми роботи відпрацьовані чітко. Зі всіма службами ми 24/7 на зв’язку та у 100% взаємодії. Так і має бути під час ліквідації наслідків ворожих атак та для протидії” – зазначає Ігор Табурець.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/04/27211214/3.jpg)
Читайте також:
Як сміляни можуть відновити житло. Програма Є-відновлення: куди звертатись і що потрібно