Важка нічия

-

Футболісти черкаського «Славутича» зіграли в Головківці Кіровоградської області черговий поєдинок чемпіонату України. Їхнім суперником був «УкрАгроКом», з яким черкащани двічі зустрічалися в аматорській лізі. Тоді, нагадаю, команди здобули по одній перемозі. Цього разу їхнє протистояння завершилося нічиєю – 1:1. На матчі побувала наша знімальна група.

Гра обох команд впродовж усього матчу відзначалася непоступливістю та жорсткістю, а інколи – й жорстокістю. Перші 15 хвилин більше атакували господарі, але до справді небезпечних моментів біля воріт черкащан справа не доходила. А ось ледь не перша серйозна атака «Славутича» на 18-ій хвилині завершилася взяттям воріт. Після пасу Атаманюка Михайло Сергійчук, вискочивши з-за спин захисників, підхопив м’яч і відправив його у сітку. Після цього підопічні Олександра Кирилюка стали діяти більш впевнено та не дозволяли суперникам розгулятися біля своїх воріт. До перерви запам’яталися два дальні удари Сергійчука, які змусили понервувати голкіпера господарів Швеця. Кульмінаційними стали останні хвилини першого тайму. Спочатку арбітр зустрічі Ісаєв із Запоріжжя буквально видумав пенальті у ворота «Славутича», який реалізував екс-черкащанин Грищенко. А перед свистком на перерву другу жовту картку отримав центральний захисник гостей Листопад. Тож увесь другий тайм наші земляки грали вдесятьох.
Незважаючи на такий психологічний удар, після перерви черкаські футболісти добре контролювали м’яч, не даючи змоги кіровоградцям створити біля своїх воріт щось суттєве. В останні хвилини поєдинку господарі притисли черкащан до воріт, однак захист «Славутича» впорався зі своїми обов’язками. Особливо слід відзначити голкіпера Олексія Крупніченка, який надійно зіграв на останньому рубежі.

Після шести турів «Славутич» посідає третє місце в своїй групі. На одне очко його випереджають «Енергія» та ФК «Суми». У суботу черкащани вдома зіграють із «Єдністю». Початок матчу о 17 годині.