«Робін Гуди» у Черкасах

Днями Центральний стадіон Черкас став центром проведення Чемпіонату України зі стрільби з лука. Сто вісім спортсменів майже тиждень боролися за чемпіонство в особистих та командних змаганнях. Місто Черкаси в особистих змаганнях представляла призерка зимового чемпіонату Софія Новицька. У командних – Володимир Трофименко, Олександр Гнатенко та Микола Курницький.

Чемпіонат України зі стрільби з лука у командних змаганнях відбувся за повної переваги «Робін Гудів» з Харкова. Львів’яни були другими, а чернівчани – третіми. Черкаські лучники, на жаль, цьогоріч лише набиралися досвіду та підтверджували власні нормативи.
Наталія Калініченко, організатор змагань: «Це є такий етап, на якому вони набиралися досвіду боротьби і в майбутньому їм стане це в пригоді, вони поруч з найсильнішими спортсменами збірної нашої команди, і свою задачу вони виконують ту, що була поставлена на сьогоднішній день».
Напрочуд цікаво пройшли змагання у чоловіків та жінок. Олімпійський чемпіон Пекіну-2008 Віктор Рубан не зміг завоювати золоту медаль в Черкасах. Він задовольнився особистою «бронзою». Його випередили спортсмени із Харкова та Львова. У жінок вирішальна дуель за «золото» закінчилася перевагою харківської спортсменки. Вона залишила позаду свою землячку зі сріблом, а представницю Закарпатської області – з бронзою.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут