Черкаські підлітки на літніх канікулах заробляють гроші

Літній відпочинок у розпалі, а черкаські школярі у роботі. Вони працюють на благо міста. З 1 липня міська влада Черкас організувала для підлітків старше 14 років громадські роботи. Сьогодні у черкаських парках трудиться 11 дітей. За словами міського мера Сергія Одарича, всього планують набрати 50 молодих працівників. Школярі працюють 4 години в день. Щодня до своїх гаманців вони кладуть по 35 гривень. Як працюється черкаським школярам, знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Черкаські підлітки на літніх канікулах заробляють гроші. Таку можливість їм вперше надала міська влада. У дитячому парку працює 5 осіб. Хлопці та дівчата охоче створюють нові квітники та прибирають територію.
Анастасія, закінчила 10 клас: «Это интересный опыт, учишься ценить труд, даже узнаешь цену денег потому что все своими руками делаешь и конечно хочется почувствовать себя независимой от родителей, на эти деньги можно что-то купить себе».
Ще троє черкаських підлітків трудяться на черкаському пірсі. Тут вони виривають бур’ян та поливають дерева. Говорять, робота не складна, особливо, коли потрібні гроші.
Нікіта, випускник: «Я тільки закінчив школу і мені дуже необхідні кошти».
Богдан, випускник: «На мою думку, ця робота є оптимальною для підлітка, тому що вона не надто фізично важка і отримуєш задоволення від того, що ти сам заробляєш гроші».

Задоволений роботою таких помічників і директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький. Робочих рук його підприємству бракувало.
Олександр Радуцький, директор комунального підприємства «Дирекція парків»: «Хлопці з запаленням працюють і дівчата, їм це подобається, на даний час в нас 10 дітей, вони працюють по всім паркам і скверам міста Черкаси».
Цей проект – гарна школа життя для молоді. Адже тут вони вчаться працювати щоденно. За словами міського мера Сергія Одарича, така організація роботи знімає проблему незайнятості школярів у літній період: дисциплінує, змінює світогляд і надає досвід.
Сергій Одарич, міський голова: «А саме головне, мені здається, я просто знаю на прикладі моїх дітей, що після роботи в літній період діти починають розуміти ціну гривні».
Для влаштування на роботу необхідно звертатися в Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут