Почали з перемог

-

Представники Черкащини зіграли перші поєдинки чемпіонату України з футзалу серед жінок. Цього сезону від нашої області в турнірі беруть участь дві команди – Черкаського національного університету та «Ятрань-Уманьферммаш». Старт для обох колективів виявився вдалим – вони здобули перемоги.

Черкащанки під керівництвом тренера Валентина Вернигори приймали новачка вищої ліги – луганський «Інтер». Гра виявилася для нашої команди складною. Майже до самого свистка на перерву господарки безуспішно намагалися вразити ворота суперниць. Це вдалося зробити на останній хвилині першого тайму досвідченій Наталії Богдановій. Відразу після перерви вони відзначилася вдруге. Однак луганчанки швидко відігралися. Їхній найкращий бомбардир Альона Гребеник упродовж однієї хвилини відновила рівновагу. Однак наші дівчата все ж здобули три очки. Автором переможного голу стала Бреус, забивши за 15 хвилин до фінального свистка. У підсумку, 3:2 на користь наших дівчат.
Порадували свої прихильників і уманчанки, які також дебютували в чемпіонаті України з футзалу. Підопічні Ігоря Соболенка в Києві обіграли призера попереднього чемпіонату «Спарту». Пропустивши в першому таймі, футболістки «Ятрані» після перерви відповіли влучними ударами Боярової, Музики та Стець. У підсумку, перемога з рахунком 3:1.
У суботу, 5 листопада, представники Черкащини зіграють між собою в Умані.