На протестній хвилі

Протестні настрої. Вчора у столиці й інших містах чорнобильці, афганці, підприємці та низка громадських і політичних організацій пікетували Верховну Раду та місцеві органи влади. Були навіть сутички з міліцією. Вимоги в усіх були різні, проте деякі збігалися – парламент треба розпустити. Про підтримку акцій протесту заявили учора на прес-конференції і черкаські підприємці.

Леонід Запорожець, голова Черкаської профспілки підприємців, працівників торгівлі, громадського харчування та послуг: «Вимога – це розпуск Верховної Ради. А ще – щоб Президент наклав вето на зміни до Податкового кодексу».
Зміни до Податкового кодексу, які мають ухвалити депутати Верховної Ради, не влаштовують підприємців. Їхні пропозиції так і не були враховані. А ті поправки, які запропоновано внести до документа, заженуть малий бізнес у тінь і призведуть до закриття підприємств, занепокоєні бізнесмени.
Леонід Запорожець, голова Черкаської профспілки підприємців, працівників торгівлі, громадського харчування та послуг: «Якщо підприємець сам до 15 грудня не перейде добровільно з фіксованого податку на єдиний, то будуть переводить на загальну систему оподаткування автоматично. Це ще складніше буде робить, це дуже великі підприємства цим займаються. Тому ми просимо Президента накласти вето».
Окрім ветування Президентом змін до Податкового кодексу, підприємці вимагають ще й розпуску Верховної Ради та місцевих рад. На їхню думку, парламент є не легітимним, а місцеві ради – не дієздатними, не спроможними захищати інтереси громадян.

Анатолій Ковальов, голова Спілки підприємців Тальнівщини: «Геть Верховну Раду, яка не вирішує соціальних проблем».
Питання про Податковий кодекс у четвер так і не розглядали. Протести під Верховною Радою відбулися і в п’ятницю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net