Новини на ВІККАСпортивні новиниПеремога без запитань

Перемога без запитань

-

Футболісти черкаського «Славутича» порадували своїх уболівальників. У четвертому турі другого етапу вони переконливо обіграли футбольний клуб «Тернопіль» із рахунком 3:0. Підопічні Сергія Пучкова закріпилися на третьому рядку турнірної таблиці.

У цьому поєдинку господарі переграли своїх опонентів за всіма компонентами. Черкащани не форсували події, методично шукаючи слабкі місця в захисті тернополян. Особливо дошкуляв гостям швидкий Михайло Сергійчук. Він ще до перерви мав кілька нагод для взяття воріт. Відзначимо і продуктивні атакувальні дії Ярослава Захаревича. Урешті-решт активність Сергійчука призвела до пенальті у ворота «Тернополя». Удар з точки чітко виконав Олег Тарасенко.

А відразу після перерви забив і сам Михайло Сергійчук, якого сам на сам із голкіпером вивів Євген Ушаков. Черкащани продовжували тиснути на ворота суперника. Тож гості майже не думали про атаку. А за 15 хвилин до завершення основного часу «Славутич» забив третій м’яч. Захаревич зробив націлену передачу на Романа Дацюка, який влучно пробив головою в нижній кут. Як і на початку чемпіонату, черкащани знову перемагають ФК «Тернопіль» із рахунком 3:0.

Після цієї перемоги «Славутич» закріпився на третьому місці турнірної таблиці. Черкащани продовжують вести боротьбу за другий рядок із тернопільською «Нивою». У суботу команда Сергія Пучкова в гостях зіграє зі стрийською «Скалою».