Новини на ВІККАСпортивні новини«Мавпи» знову програють

«Мавпи» знову програють

-

«Мавпи» знову програють. Третє коло чемпіонату черкащани розпочали з поразки. Із МБК «Миколаїв» вони зустрілися на виїзді. Боротьбу вели на рівних. Гра видалася напрочуд напруженою. Інтригу гравці зберігали до останнього. Цього разу Олександрові Нерушу вдалося навіть переплюнути Вілла Соломона за результативністю. Український захисник приніс найбільше користі команді – 25 пунктів. Проте для перемоги цього не вистачило.

Перша чверть виїзної зустрічі «Черкаських Мавп» принесла перевагу гостям. Своєю влучністю глядачів вразив Олександр Неруш. Його підтримали Тімерманіс і Соломон. Утрьох вони продемонстрували надзвичайний відсоток реалізації дальніх кидків – 8 із 12. На перерву підопічні Холопова пішли із 10-очковою перевагою – 21:31. У другій чверті активізувалися «корабели». Протягом періоду команда з Миколаєва записала до свого активу 26 пунктів проти 9 очок черкащан. У підсумку, на велику перерву господарі майданчика пішли із перевагою в 7 балів – 47:40. У третій чверті силами невтомної трійки – Неруша, Тімерманіса та Соломона помаранчево-чорним удалося зрівняти рахунок. На останню перерву команди пішли з рахунком 63:63, зберігши інтригу до останньої 10-хвилинки. Натиск господарів у четвертій чверті черкащанам ледь вдавалося стримувати. Максимально скоротив рахунок влучними штрафними Неруш – 72:71. За хвилину до фінальної сирени із п’ятим фолом із майданчика пішов Вілл Соломон. На цьому доля матчу вже стала очевидною. Першу гру третього кола «Мавпи» програли із рахунком 86:77.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Сегодня наша задача – не рухнуть в самый низ. Мы не должны этого допустить, потому что за нами стоят люди, которые за нас переживают, – это болельщики. Не выполнили мы и задачу выхода в плей-офф. Уже можно об этом говорить».

Тішити своїх уболівальників якісною грою – це єдине, що лишається «Черкаським Мавпам», говорить Володимир Холопов. А наступна гра помаранчево-чорних відбудеться 22 лютого на домашньому паркеті із БК «Одеса».