Новини на ВІККАСпортивні новиниКращі дзюдоїсти з’їхалися до Черкас

Кращі дзюдоїсти з’їхалися до Черкас

-

Першість на татамі. Масштабним за географією та кількістю учасників виявився Відкритий чемпіонат Черкас із боротьби дзюдо. У палаці спорту «Будівельник» юнаки та дівчата, віком від 7 до 13 років, виборювали медалі в низці вікових груп. За звання кращого боролися спортсмени з різних куточків країни.

Юні, проте сильні та впевнені. Це про учасників Відкритого чемпіонату області із дзюдо. Їх цьогоріч понад три сотні. Організатор чемпіонату Віктор Король говорить: змагання із дзюдо такого масштабу Черкаси приймають уперше. Комплекти нагород розігрували дівчата та хлопці 2002-2005 років народження. Учасники не лише з Черкащини, а й Київської області, Кіровограду та Кременчука.

Віктор Король, організатор змагань: «Такі змагання вперше. Вирішили зібрати малечу, щоб ті побачили, як змагатись, як виборювати цю перемогу. Після таких змагань діти ще долучаються, вони не кидають заняття спортом. Це дуже впливає на розвиток дзюдо».

Для 13-річного Владислава ці змагання – можливість вибороти перепустку на всеукраїнську першість. Кожен удар відшліфовує з особливою ретельністю.

Владислав Вдовиченко, дзюдоїст: «Змагання гарні, багато людей. Готувався до них дуже довго. Суперники хороші, сильні. Стараюся, хочу вигравати і виграю».

А от Олексій Зайченко у своїй перемозі не сумнівався з початку поєдинку. На татамі він виклався на всі сто. Виборов золото у ваговій категорії 42 кг. Говорить: перемогти допомогли настанови тренера.

Олексій Зайченко, дзюдоїст: «Дуже багато зусиль доклав в останньому поєдинку у фіналі. Суперник – мій однокласник. Тому довелося нелегко».

Змагання завершилися нагородженням учасників. Нині черкаські дзюдоїсти готуються вже до всеукраїнської першості із дзюдо, яка запланована на 15 грудня.