Новини на ВІККАСпортивні новиниДомашня поразка «Мавп»

Домашня поразка «Мавп»

-

Домашня поразка «Мавп». Перемогу в черкаському палаці спорту «Будівельник» отримав столичний БК «Будівельник». Одному з лідерів цьогорічного чемпіонату черкащани поступилися всього п’ятьма балами. Здобути кращий результат, за словами головного тренера, завадила закоротка лава запасних. Через хворобу на майданчик не вийшов Кольєвіч, а всередині гри травмувався Любічіч.

Уже зі старту гри столичні баскетболісти вирішили розставити всі крапки над «і». Із перших секунд вони захопили лідерство у свої руки, оформивши розрив у п’ять пунктів. Перші два очки на рахунок господарів лише всередині чверті забив Хантер. Максимально скорити відставання «Мавпам» удалося лише наприкінці 10-хвилинки, яка завершилася із рахунком 21:24. Після перерви активізувався Неруш і на табло висвітилося 23:24, проте обійти супротивника помаранчево-чорним так і не вдалося. Усередині періоду гості мали перевагу у 13 очок. На велику перерву переможцем пішов «Будівельник» – 38:43. У третій 10-хвилинці на чотирьох фолах уже «сидів» Хантер. Максимально скоротив відставання Любічіч – 50:51. Але через травму залишив майданчик. Як стало відомо після гри, серб отримав забій плечового сплетіння і, швидше за все, не зможе грати кілька найближчих тижнів. Відсутність одного з ключових гравців команда відчула відразу. На останню перерву «Мавпи» пішли, програючи 53:60. Вирішальну роль у фінальному періоді зіграв Данте Свонсон. Він реалізував низку важливих трьохочкових і віддав численну кількість передач. А в результаті став найкориснішим гравцем своєї команди, ледь не оформивши дабл-дабл. Проте його зусиль на перемогу не вистачило. Напружена гра завершилася на користь гостей – 75:80. Але драматична поразка оптимістичного настрою головному меценату черкаського баскетболу Михайлу Бродському не зіпсувала. Протистояння «Черкаських Мавп» і столичного «Будівельника» співвласник баскетбольного клубу вирішив подивитися наживо.

Михайло Бродський, співвласник БК «Черкаські Мавпи»: «Я думаю, що програти «Будівельнику» 5 очок це не дуже неприємно. Я думаю, наступного разу ми виграємо, причому не тільки у БК «Київ», а й у Києві «Будівельнику». Я думаю, ми помстимося обов’язково. Ми програємо 1-5 очок. Ну, нічого. Це становлення команди, нові гравці. Треба, щоб уболівальники почекали».

Натомість уболівальники «Будівельника» з’їздили до Черкас не даремно. Їх емоції повністю розділяв і головний тренер киян.

Айнарас Багатскіс, головний тренер БК «Будівельник»: «Условно скажем: победил сильнейший. Хотя я говорю, что Черкассы ни на копейку не уступают командам, которые выше находятся по турнирной таблице».

Натомість Йовіца Арсіч поразку пояснює закороткою лавою запасних.

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «У нас были проблемы. На этой неделе Неруш травмировал ногу, заболели Кольевич и Яковлев».

Перше коло змагань черкащани завершать на домашньому паркеті. Цієї п’ятниці та неділі вони зустрінуться із БК «Київ» і БК «Дніпро» відповідно.