Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркаські плавці розпочали боротьбу за перепустки на чемпіонат України

Черкаські плавці розпочали боротьбу за перепустки на чемпіонат України

-

Черкаські плавці розпочали боротьбу за перепустки на чемпіонат України. У місті провели перший у цьому році турнір із плавання. Учасники боролися за звання чемпіона дитячої школи "Надія" та перепустки на всеукраїнську першість.

Державний гімн на імпровізованому березі. Від малого до великого – його співають всі учасники чемпіонату міста з плавання. Потому – одразу до справи.

Шість стартів та понад 190 спортсменів. За перемогу у чемпіонаті з плавання борються учасники від шести до 18 років. Ці змагання стали першим водним стартом у новому році. На кону – звання чемпіона дитячої школи "Надія" та перепустки на всеукраїнську першість.

Наталія Краус, директор ДЮСШ "Надія": "Для багатьох дітей – це перший старт. Для дітей, які тільки навчилися плавати. Це 6-7 років. Для старших – це відбіркові на всеукраїнські змагання. При наявності коштів, ми відправимо команду".

Одну із перших перемог на водній дистанції здобув 18-річний Дмитро. 200 метрів юнак здолав усього за дві хвилини та 31 секунду.

Дмитро Макаревич, плавець: "Легка вода, все було добре, нормально підготувався до запливу. Проблем не було. Задоволений. Але комплексне плавання – це не мій стиль. А кролем – будемо працювати".

Для 10-річного Данила ці змагання стали своєрідним дебютом. Хлопець вперше бореться за нагороди у черкаському басейні. До цього Данило жив у Луганську. Там виборов не одну перемогу. Свій спортивний шлях планує продовжити в Черкасах.

Данило Столяров, плавець: "Менше хворіти став і мені подобається. Я дуже люблю. Коли був у Луганську, то плив 50 кролем. Дуже добре.

Першість дитячої спортивної школи "Надія" стала першим відбіркових етапом на всеукраїнську першість. Переможці змагань вже незабаром боротимуться за нагороди чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Змагання заплановані на квітень у Білій Церкві.