Новини на ВІККАСпортивні новини«Черкаські Мавпи» - у фіналі

«Черкаські Мавпи» – у фіналі

-

Баскетболісти «Черкаських Мавп» вийшли до фінальної частини Кубка України, в якому беруть участь команди вищої ліги. У поєдинках чвертьфінальної стадії змагань наші земляки двічі обіграли запорізький «Авіастар». Тепер на початку квітня у фіналі чотирьох баскетболісти Черкас позмагаються за головний приз.

У першому чвертьфінальному поєдинку підопічні Володимира Холопова здобули важку виїзну перемогу – 77:74. Матч-відповідь у Черкасах викликав справжній уболівальницький ажіотаж – трибуни Палацу спорту «Будівельник» були заповнені майже вщерть. І перша половина матчу потішила вболівальників практично рівною грою. До середини другого періоду команди йшли нога в ногу. Втім, після цього дався взнаки більш високий клас черкаських гравців. На велику перерву команди пішли за 10-очкової переваги господарів (46:36). Надалі ж черкащани буквально зім’яли суперника, вигравши у підсумку більш ніж переконливо – 93:61. Особливо слід відзначити центрового Віталія Близнюка, який єдиний у матчі оформив дабл-дабл – 15 очок і 12 підбирань.
Компанію «Черкаським Мавпам» у фіналі чотирьох Кубка України складуть «Волиньбаскет», «Кремінь» та «Авантаж-Політехнік». Місце проведення вирішальних поєдинків турніру, які заплановані на 2-3 квітня, буде визначено пізніше.