Об’єднання зусиль

Черкащиною прокотилася лавина зняття одних кандидатів на користь інших. Лише цими днями таких випадків сталося декілька. Учора свою кандидатуру на користь кандидата по 194-му виборчому округу Світлани Трофімової зняв соціаліст Сергій Малиновський. Сьогодні те ж по цьому округу, але вже на користь Миколи Булатецького зробили нашоукраїнець Володимир Мамалига та «берегиня Холодного Яру» Леся Островська. Та на цьому епопея не скінчилася. Естафету перехопив самовисуванець Петро Чернявський, також із 194-го округу. Він зняв свою кандидатуру на користь Андрія Кондратенка з «УДАРу». Чому – дивіться далі в сюжеті.

 

Побільшало шансів на перемогу у виборчому окрузі № 194 і в ударівців. Кандидата від політичної партії «УДАР» Андрія Кондратенка підтримав Петро Чернявський. Самовисуванець по цьому ж округу зняв свою кандидатуру на користь молодого політика. Довго не вагався, розповідає Петро Чернявський, адже в команді Віталія Кличка має багато друзів.

Петро Чернявський, кандидат у народні депутати України: «Моє рішення виникло не спонтанно. Хоча я й не планував такого. Але, розмірковуючи про долю країни, стає зрозуміло, що об’єднання зусиль необхідне, щоб не розпорошувати та щоб знову не перемогли ті сили, які завжди були при владі».

Уже колишні суперники, а тепер соратники, радісно тиснуть одне одному руки. Естафету переймають молоді ударівці.

Андрій Кондратенко, кандидат у народні депутати України від партії «УДАР»: «Настав час нових політиків. Це об’єднання дасть змогу не тільки зараз піти назустріч одне одному та досягти успіху, а й у майбутньому співпраця буде тісною. Ми будемо досягати значних успіхів на всеукраїнському рівні».

Найближчим часом ЦВК юридично засвідчить угоду між двома кандидатами.

Віталій Іляшенко, голова Черкаської обласної організації партії «УДАР»: «Партія «УДАР» у місті Черкаси має хороші сподівання на нашого молодого політика, перспективного кандидата Андрія Кондратенка, який зараз має хороший рейтинг і також претендує на перемогу в цьому виборчому окрузі».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net