Online TV

Готові працювати

- Advertisment -

Сотні студентів стали вправними банкірами завдяки роботі в навчально-тренувальному банку «Славутич». Уже десять років навчально-тренувальна фірма акціонерний комерційний банк «Славутич» працює в Черкаському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. Його директор Микола Дмитренко разом із німецькими партнерамив рамках україно-німецької програми «Трансформ» відкрили перший на теренах колишнього СРСР і єдиний в Україні навчально-тренувальний банк. Навички роботи у відділахсучасного комерційного банку студенти здобувають у навчальному закладі, де є всі атрибути банківської справи.

Для викладачіві студентів десятиріччя навчально-тренувального банку «Славутич» – особлива подія. Не менш схвильований пан Томас Шуман, колишній виконавчий директор Академії «ТС-Консалтінг», професор Берлін-Бранденбурзької освітньої академії. Томас Шуман брав участь у запровадженні проекту в інституті.
Томас Шуман, ініціатор створення НТФ АКБ «Славутич»: «Я знаю, що банк дуже успішно розвивається. Мене особливо радує те, що проект, який ми закрили в Німеччині, отримав продовження в Черкасах. За цей банк стали відповідати українські колеги. Завдяки їм навчально-тренувальний банк розвивається далі».
Сьогодні чимало банкірів вдячні директорові інституту Миколі Дмитренкові. Десять років тому він активно втілював проекту життя. Тепер випускники навчальної установи є провідними спеціалістами фінансово-кредитної системи України.

Микола Дмитренко, директор Черкаського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ): «Саме завдяки тому, що наш банк працює, наших студентів беруть на роботу. На всеукраїнських олімпіадах серед 75 вищих навчальних закладів, університетів та інститутів наші посідають перші місцяв дисциплінах –«облік і аудит», «банківська справа».
Віктор Шуршин, директор Черкаського Головного регіонального управління «ПриватБанку»: «Раніше була проблема підготовки кадрів. Багато ще навчалися, а зараз маємо готових спеціалістів, які відразу приступають до роботи».
Банкіри дякують за кваліфіковані кадри. У стінах АКБ «Славутич» зі звичайних студентів виростають касири, бухгалтери й економісти.
Юлія Бондаренко, студентка Черкаського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ): «Ми касири, працюємо з валютою, здійснюємо банківські операції. Міняємо долари, євро, франки, єни».
Юлія Береза, студентка: «Номінал різний, друкуємо «гроші» зі звичайного паперу у видавничому відділі».
Гроші несправжні, банк віртуальний, операції – умовні. Всі посади обіймають студенти, починаючи від голови правління до виконавця-операціоніста. Тим не менш уже цього року банк «Славутич» отримав прибутків на суму 393 мільйони гривень.
Квітка Наталя, голова правлінняНТФ АКБ «Славутич»: «Студенти з року в рік усе більше зацікавлюються. У штаті зараз 80 осіб із 1 по 5 курс. Ми маємо тут практику, безцінний досвід, якого ніде не здобути».
Лариса Барабан, заст. завідувача НТФ АКБ «Славутич»: «Колектив працює за міжнародними стандартами. Ми навчаємо студентів компетентності. Вони можуть гідно конкурувати. Вони вивчають ділове спілкування, іноземні мови, щоб адаптуватися до ринкових умов і вирізнятися на ринку праці».
За попередній навчальний рік тренувальний банк модернізований, згідно з вимогами сучасного комерційного банку. Студенти сміливо проводять збори акціонерів, правління банку розробляє стратегії, а працівники відділів отримують досвід практичного здійснення банківських операцій. На наступні десятиліття в них багато планів.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині громадська організація за рік отримала дохід в 3,5 млн грн (ОНОВЛЕНО)

Громадська організація “Проти Корупції” із реєстрацією в Черкаській області  отримала за 2024 рік 3,5 млн грн. Про це свідчать дані...

На Черкащині офіційно призначили нового головного прокурора

Володимир Пономаренко, новий очільник Черкаської обласної прокуратури зустрівся із колективом. Про це пишуть на сторінці обласної прокуратури. "Відповідно до пріоритетів,...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас