Черкаси активно готуються до початку опалювального сезону

Мрія мешканців одинадцятьох черкаських багатоповерхівок про якісне теплопостачання нарешті втілиться у життя.У мікрорайоні, що між вулицями Корольова та Квіткова, розпочато капітальний ремонт теплотраси. Це суттєво поліпшить якість теплопостачання взимку. Крім того, люди нарешті зможуть забути про проблеми з гарячою водою влітку. Позитивні зміни вони зможуть відчути вже з початком опалювального сезону. До цього часу, стверджують комунальники, ремонт буде завершено. Подробиці дізнаєтеся з сюжету.

Мікрорайон, що розташований між вулицями Корольова і Квіткова, з часів заснування постійно мав проблеми з теплопостачанням. Одинадцять багатоповерхівок взимку отримували тепло від котельні “Фотоприладу”. Влітку вона не працювала. Про гарячу воду теплої пори року людям доводилося хіба що мріяти. Зі своєю проблемою жителі мікрорайону неодноразово зверталися до міськвиконкому. Цьогоріч, нарешті, вона буде вирішена.
Володимир Александров, заступник міського голови м. Черкаси: «І, як кажуть, слава Богу.У цьому році питання вирішили на сесії міської ради. Міська рада проголосувала, і в бюджеті міста передбачені кошти 2,5 млн. гривень».
Ці кошти будуть витрачені на будівництво теплотраси від котельні колишнього ПТУ № 20 до центрального теплового пункту “Фотоприладу”. Таким чином, уже наступного літа люди зможуть забути про проблеми з гарячою водою. Крім того, більш якісним буде і теплопостачання взимку.

Володимир Александров, заступник міського голови м. Черкаси: «Теплотраса будується з труб попередньо ізольованих. Вони дорогі, але мають гарантійний термін експлуатації 50 років».
Ці труби, говорить Володимир Александров, виправдали себе. За кілька останніх років їх часто використовували комунальники при проведенні ремонтних робіт. Проте вперше ними буде прокладена ціла теплотраса, довжиною 630 метрів. Тендер на проведення цих робіт виграла «Інженерно-технологічна група міста Суми». Субпідрядником є комунальне підприємство “Черкаситеплокомуненерго”.
Микола Джулай, заступник директора КП «Черкаситеплокомуненерго»: «КП «Черкаситеплокомуненерго» проводить роботи всубпідряді. Роботи доводиться робитив дуже стислий термін, але плануємо завершити до початку опалювального сезону».
Та не лише стислі терміни для проведення робіт стають на заваді комунальникам. Наразі ні вони, ні міський голова не можуть вирішити проблему, що виникла із “Фотоприладом”.
Микола Джулай, заступник директора КП «Черкаситеплокомуненерго»: «На сьогодні вони не дають нам виконати роботи в їхніх теплових камерах для врізки цієї мережі, щоб ми могли забезпечити нормальне подання теплоносія до цього мікрорайону».
Через цей конфлікт між «Теплокомуненерго» та НВК «Фотоприлад» постраждати можуть люди. Тому”ВІККА-НОВИНИ” вирішили поцікавитися в директора НВК «Фотоприлад» Анатолія Бурківського, чи можливо якось залагодити цю ситуацію.
– Алло, Анатолій Олександрович, мене звати Марія, ТРК «ВІККА». Я дзвоню з кількох питань. Ми вчора спілкувалися з керівництвом «Теплокомуненерго». Вони стверджують, що ви не даєте працівникам виконати роботи у ваших теплових камерах для врізки труб тепломережі. Хотілося б, щоб ви прокоментували ситуацію.
На жаль, телефоном відповіді отримати не вдалося.
Анатолій Бурківський, директор НВК «Фотоприлад»: «Я не можу зараз коментувати – я на зустрічі. Прийдітьу16:00 на «Фотоприлад». Якщо вам треба сенсація – я вам її розкажу».
Проте почути сенсацію журналістам “ВІККА-НОВИН” не вдалося. У призначений час директор підприємства не прийняв знімальну групу. У будь-якому випадку на якість теплопостачання взимку це не вплине, запевняють тепловики.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net