МАФам – порядок

Об’єктам торгівлі на вулицях міста – порядок, законність та охайний зовнішній вигляд. У мерії розробили комплексну схему розміщення малих архітектурних форм. Над нею працювали фахівці управління планування та архітектури МВК та «Черкасицивільпроекту». Свої пропозиції вносилий підприємці. Остаточний варіант документа, яким відтепер послуговуватимуться для розміщення кіосків та павільйонів, показала журналістам Оксана Поліщук.

Упорядковувати розміщення кіосківі павільйонів почали у 2009 році. Утім, правилата порядок їх розміщення доопрацювали лише тепер. Через їхню відсутність об’єкти торгівлі в місті з’являлися хаотично, без належних документів.

Оксана Поліщук, начальник відділу дизайну міського середовища та реклами управління планування та архітектури МВК: «Був відсутній документ, який регламентував порядок оформлення та розміщення кіосків».
Сьогодні «кіосковому свавіллю» поклали край. Начальник відділу дизайну міського середовища та реклами управління планування та архітектури МВК Оксана Поліщукознайомлює журналістів із комплексною схемою розміщення МАФів.
Оксана Поліщук, начальник відділу дизайну міського середовища та реклами управління планування та архітектури МВК: «Цим порядком прописано механізм оформлення документів, вимоги, зменшено період оформлення дозвільних документів».

Документ складається з трьох альбомів: інвентаризаційної схеми, схеми зонування та вимог до об’єктів торгівлі. Текст доповнили графічними поясненнями. Крім того, тепер підприємці матимуть можливість обрати дизайн кіоску з каталогу рекомендованих МАФів міста. У ньому представлені кілька ескізних рішень, доречних для того чи іншого виду діяльності або зони міста. А головне: є чіткі правила розташування об’єктів, як-от: обмеження торгівлі алкоголем та тютюному радіусі 100 метрів від навчальних закладів, заборона розміщення МАФів навколо ринків, на інженерних мережах, поряд із культовими спорудами та у 20-метровій зоні від вже існуючого кіоску. За комплексну схему голосуватимуть депутати. За півроку в мерії сподіваються упорядкувати розміщення торгових павільйонів і домогтися їх належного зовнішнього вигляду.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net