ВІККА-корисно. Краса і здоров’я. Паразити

Коти й собаки – це друзі людини. Вони є повноцінними членами багатьох родин. Утім домашні улюбленці несуть невидиму небезпеку. Щодня вони дарують своїм господарям не лише радісні емоції, а й передають паразитів. Насамперед страждають діти.

Олександр Соколенко, фунготерапевт: «

Сучасна медицина бореться із паразитами за допомогою хімічних препаратів. Утім вони можуть бути небезпечними для дітей.

Олександр Соколенко, фунготерапевт: «Противопаразитарные препараты есть

Щоб уникнути побічних дій, фахівці радять користуватися природними ліками. У київському центрі фунготерапії, біорегуляції й аюрведи вже давно виводять паразитів за допомогою грибів і фітопрепаратів.

Олександр Соколенко, фунготерапевт

Аби не мати проблем зі здоров’ям, лікарі рекомендують 2 рази в рік –восени й навесні – проводити антипаразитарну терапію.

Олександр Соколенко, фунготерапевт: «

Профілактика не викличе у пацієнта неприємних відчуттів. Адже препарати, які рекомендує київський центр фунготерапії, – це звичайна їжа: гриби-лисички й різні аюрведичні та слов’янські трави.

Олександр Соколенко, фунготерапевт

Отримати безкоштовну консультація про лікування від паразитів і придбати ліки можна в Київському центрі фунготерапії, біорегуляції й аюрведи за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 38, к. 2. Зробити це можна також за тел.: (044) 331-74-44 та (044) 257-01-01.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net