ВІККА-Корисно. "Оксаратмедікал"

Лікування безмедикаментозне, безопераційне. В медичному центрі "Оксарат Медікал" тепер це стало можливим. Черкаси стало четвертим містом в Україні, в якому відкрито філіал закладу. Розташований він в 2-й міській поліклініці. Завдяки якісній, сучасній апаратурі та перевіреним в усьому світі методикам та стандартам на базі ударно-хвильової терапії стало можливим позбутися патологій травматологічного, неврологічного, урологічного, стоматологічного напрямків та в галузі естетичної медицини. Головна перевага такого лікування – це зняття болю, набряків, післяопераційних рубців, відновлення трофіки усіх видів тканин, значне збільшення амплітуди руху та покращення кровообігу вже після першого сеансу.

Заур Гасимов, лікар ортопед-травматолог медичного центру "Оксарат Медікал":

"Принцип дії ударно-хвильової терапії полягає в тому, що ударна хвиля проникає під шкіру, наприклад, в м’язову тканину. Проникає через здорові клітини до патологічних, в яких слабка стінка. Відбувається руйнування патологічних клітин".

Унікальна апаратура, з якою працюють спеціалісти центру, вироблена в Швейцарії. А отже без сумніву надійна та якісна, і при цьому дозволяє отримати дивовижну, тривалу ефективність. І лише "Оксарат Медікал" може запропонувати лікування з використанням цих унікальних апаратів. Запрограмовані протоколи лікування не дають шансу на помилку. Саме тому в цьому закладі пацієнтів успішно лікують від багатьох поширених хвороб.

Руслана Демидова, лікар урологмедичного центру "Оксарат Медікал":

"Це апарат "Шторцмедікал" швейцарської фірми. З нашої урологічної практики ми використовуємо його в лікуванні таких захворювань як эректильна дисфункція, хронічні тазові болі, хронічний простатит. Це безболісне, в принципі, втручання".

Змінюючи насадки, спеціаліст центру регулює силу та концентрацію дії ударної хвилі

Заур Гасимов, лікар ортопед-травматолог медичного центру "Оксарат Медікал":

"Якщо до нас звернуться пацієнти, у яких радікулопатія, тобто біль в попереку, в шийному відділі хребта, якщо є грижі, ми використовуємо ось цей унікальний аплікатор, який допомагає проникнути в місце патології на глибину 12,5 см. Цей аплікатор ми використовуємо в лікуванні всіх патологій опорно-рухового апарату, в урології, в неврології. В стоматології ми працюємо на усунення кровоточивості ясен".

Окрім позбавлення хвороб опорно-рухового апарату та урологічних недуг, в "Оксарат Медікал" діє комплекс естетичних процедур. Зморшки, рубці, целюліт – все це в минулому завдяки роботі унікального швейцарського обладнання та професіоналізму лікарів. Ніяких болючих уколів чи хірургічного втручання.

ЗаурГасимов, лікар ортопед-травматолог медичного центру "ОксаратМедікал":

"Розщеплюються жирові клітини, епідерміс (шкіра) розтягується, стає більш еластичною. Це безболісно, це зручно, це можна виконувати амбулаторно один раз на тиждень протягом 20-30 хвилин. Ударно-хвильова методика володіє накопичувальним ефектом. Тобто від сеансу до сеансу пацієнт відчуває себе краще".

Аби подолати недугу, потрібно пройти близько 5-7 сеансів, кожен з яких займає мінімум часу. В період лікування з пацієнтом тримають зв’язок. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє отримати максимум результату та забезпечити комфортні умови в процесі проходження процедур. По завершенню прийому пацієнт може відразу повернутись до звичного способу життя, але обов’язково дотримуватися рекомендацій лікаря.

Щоб потрапити на прийом варто лише подзвонити, і вам запропонують зручний час прийому. Безопераційне, безмедикаментозне лікування в "Оксарат Медікал" – це ваш комфорт і гарантія здорового життя на тривалий час.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net