«Черкащина шляхом реформ». Візит до Умані

Сільськогосподарська продукція має бути доступною для пересічного черкасця. З огляду на це за ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Тулуба розроблено та розпочато інформаційну кампанію «Товар Черкащини». 3 вересня у межах робочої поїздки голова ОДА побував на Уманському колгоспному ринку. Керівник області поцікавився цінами на продукти харчування. Та оглянув робочі місця продавців.

Сільськогосподарська продукція, як зауважив Сергій Тулуб, має бути максимально доступною для жителів області, а її вартість не повинна кардинально відрізнитися від закупівельних цін.

Під час оглядин ринку очільників області неприємно вразив стан торгівельних точок. Сергій Тулуб зауважив на низькій якості виконання доручення та наголосив, що така ситуація є недопустимою. Доручення щодо реконструкції ринку очільник області дав ще минулого року. Проте сьогодні не все тут до ладу.

Нагадаємо, колгоспний ринок Черкаської Облспоживспілки за своєю діяльністю є комбінованим і займається продажем продовольчих і непродовольчих товарів. Станом на 1 липня цього року на ринку біля чотирьох тисяч торгових місць.

* * *

У межах своєї робочої поїздки голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб відвідав Уманську міську лікарню.

У ході візиту голова облдержадміністрації перевірив роботу аптечних пунктів на території медичної установи. А ще поцікавився режимом роботи медиків на період прийому брацлавських хасидів. За словами головного лікаря Валерія Мироненка, заклад надає цілодобову допомогу.

Потужність Уманської міської лікарні – 270 ліжок. На базі лікарні планують відкрити сучасний діагностично-консультативний центр.

Очільник області дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів пришвидшити роботи по створенню на базі Уманської міської лікарні. Аби вже у наступному році в Умані з’явився новий медичний центр

* * *

На тиждень частина Умані перетворюється на державу в державі. Зі своїми традиціями, кухнею та навіть валютою. Сюди з усього світу для святкування юдейського Нового року з’їжджаються хасиди. Для всіх служб юдейська проща – особливе випробування. Для обговорення заходів охорони правопорядку та пожежної безпеки в Умані провели колегію.

Протягом останніх років діє робоча група облдержадміністрації, яка займається питанням перебування паломників на Уманщині.

Міський голова Умані Юрій Бодров доповів про стан підготовки до прийому паломників-хасидів у 2013 році та зазначив, що сьогодні місто живе нормальним життям.

Водночас із місцевою владою комісія щорічно розробляє низку заходів, спрямованих на забезпечення життєдіяльності міста.

За його словами, проведена підготовча робота щодо організації доставки речей паломників до місця проживання.

З 1 по 11 вересня в Умані створено декілька наметових містечок та посилено санітарний контроль.

Окрім того, відділ охорони здоров’я розробив план дій по наданню медичної допомоги.

Попри присутність великої кількості паломників, міліції вдається утримувати порядок.

Близько півсотні українських і дванадцять ізраїльських правоохоронців убезпечуватимуть місто. Із спецпідрозділами МВС провели навчання щодо дій в екстремальних ситуаціях.

Особовий склад уманські рятувальники переведені на посилений режим служби.

У ніч із 4 на 5 вересня хасиди святкуватимуть юдейський Новий рік. Усі євреї, що сповідують хасидизм, повинні хоч раз у житті побувати на могилі цадика Нахмана.

Юдейське паломництво, за словами очільника області, покращує інвестиційну привабливість області. Треба створити всі умови для збільшення прочан.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net