Зарплати чиновників: на Звенигородщині працюють за 1,2 тис. доларів

Керівництво Звенигородської райдержадміністрації отримує в місяць від 29 до 35 тис грн. Це еквівалент від 1000 до 1300 доларів. Про це свідчить відповідь на інформаційний запит телеканалу ВІККА.

На відміну від Черкаської РДА, де працює два заступники, в Звенигородській адміністрації голові допомагають три заступники.

За 2021 рік (у квітні його призначили головою РДА) Юрій Піковський заробив 320 тис. грн. Це по 35 тис у місяць. Нагадаємо, що у голови Черкаської РДА – 42 тис. грн у місяць.

Щомісячний оклад Юрія Піковського – 15 тис. грн., 5 тис грн. – доплата за вислугу років, 1500 грн – надбавка за секретність. Премія варіюється від 3 до 15 тис. Проте навіть не у всі місяці і нараховувалася. Є також у нього надбавка за інтенсивність роботи. Вона також нараховується по різному: від 7 до 15 тис. у місяць.

Перший заступник голови Звенигородської РДА Дмитро Задеряка за сім місяців заробив 232 тис. грн. Це майже 33 тис. грн. на місяць.

Заступник голови Звенигородської РДА Олександр Дубовий за сім місяців отримав 204 тис. грн. Це по 29 тис. грн. щомісяця.

Заступниця голови РДА Ольга Ніколенко за шість місяців минулого року отримала 179 тис. грн. Це майже по 29 тис. грн. щомісяця.

Загалом фонд заробітних плат керівництва Звенигородської РДА 940 тис. грн. Середня заробітна плата в районі – 11 197 грн. Населення трохи більше 200 тис. людей.

Після децентралізації райони у Черкаській області були укріплені. Нині до складу Звенигородського району входять, власне, Звенигородський, Лисянській, Шполянській, Тальнівській райони

Телекомпанія ВІККА проводить моніторинг заробітних плат чиновників Черкас і Черкаської області

Які зарплати у керівництва Черкаської райдержадміністрації.

Скільки отримують заступники міського голови Черкас Анатолія Бондаренка

Якими є зарплати директорів департаментів у черкаській мерії

На які зарплати напрацювали директори комунальних підприємств Черкас

Як повідомляв сайт vikka.ua, «Черкаські Мавпи» відіграють низку виїзних матчів цього тижня

 

 

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x