«Золоті чиновники»: яка зарплата у керівництва Черкаської РДА

Валерія Бандурко, голова Черкаської райдержадміністрації, за 10 місяців 2021 року (з березня) отримала 421 736 грн зарплатні. Це майже по 41 тис. грн. у місяць. Про це свідчить відповідь на інформаційний запит  телеканалу «ВІККА».

До заробітної плати чиновника зазвичай входять оклад, премії, надбавки за секретність, доплата за вислугу років та інше. Допомагають голові райдержадміністрації два заступники.

Перший заступник Черкаської РДА Роман Хоменко з 24 березня по 31 грудня 2021 року отримав 354 тис. грн. Це майже 39 тис. грн. у місяць.

Заступник голови РДА Богдан Солошенко з квітня по грудень 2021 року заробив 338 тис. грн.

Загалом фонд заробітних плат керівництва Черкаської райдержадміністрації перевищує 1,1 млн. грн.

Для порівняння середня заробітна плата по Черкаському району складає 12 435 грн. Різниця між зарплатою голови РДА та середньою по району в 3,2 рази.  У Черкасах різниця між зарплатою міського голови та середньою по місту – у сім разів.

Після децентралізації у Черкаській області було створено чотири райони. Найбільшим за населенням Черкаський район (близько 600 тис. людей) охоплює території колишніх Канівського, Смілянського, Черкаського, Кам’янського і Чигиринського, Корсунь-Шевченківського та Городищинського районів.

Керівники райдержадміністрацій призначаються Указом Президента України.

Сайт vikka.ua продовжує моніторити заробітні плати керівників Черкас, директорів міських департаментів та комунальних підприємств.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
2 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Денчик
Денчик
1 рік тому

Да ладно, 40к в месяц – это хорошая зарплата, после налогов останется 30, как по мне ничего странного в этом нету. Правительство так и должно платить гос службе, что бы искоренить коррупцию. А вот если они задекларируют пару лямов выиграша в лотерею – вот туда и нужно смотреть…

Александр
Александр
1 рік тому

За то вопросы с отсутствием гарячой воды не кто не может решить почему то…..!!!!!!!

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
2
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x