З Німеччини до Черкас привезли гуманітарну допомогу для дитячої лікарні

Рятівне обладнання для малюків привезли до Черкаської обласної дитячої лікарні волонтери. Це апарат для інтенсивного виходжування немовлят та прилад для проведення фототерапії. Повідомляє власкор ВІККА. 

Передали гуманітарну допомогу до Черкас благодійники з Німеччини. Перед цим ретельно її перевірили. Обладнання доставляли коштом дитячого благодійного фонду “Подаруй дитині світ”. Залучили також кошти, зібрані учнями хокейної школи  у німецькому місті Любек. Транспортував вантаж Олександр Шандрак. 

Ще два кювези поки лишилися у Німеччині. Волонтери сподіваються знайти відповідних розмірів транспорт, щоб привезти габаритну техніку. 

У лікарні кажуть, отримані прилади одразу підуть в роботу. Нині у відділенні лікуються 28 маленьких пацієнтів, і нове обладнання допоможе дбати про них краще. 

НАТАЛІЯ РУСІНА, ЗАВІДУВАЧКА НЕОНАТАЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ:

“Це обладнання, щоб допомогти виходити передчасно народжену дитину. Лампова терапія, багато цих ламп нам доставили з Німеччини. Два інфузомати для того, щоб лікувати дітей. Адже дітям майже всі ліки вводяться титровано, повільно. І ваги, все те, що нам дійсно потрібно”. 

ОЛЕНА ШАНДРАК, ВОЛОНТЕРКА:

“Тут дуже чуйний персонал. Настільки вони переймаються своєю роботою, намагаються вкласти душу в цих дітей,  просто не можна повз це пройти. Ми бачили, як під час тривоги їх виносять в укриття, як про них піклуються, як їх годують”.

Читайте також:

До Черкаського госпіталю ветеранів ротарійці привезли новий прилад для аналізу крові (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net