До Черкаського госпіталю ветеранів ротарійці привезли новий прилад для аналізу крові (ВІДЕО)

До Черкаського обласного госпіталю ветеранів привезли новий прилад для проведення загального аналізу крові. Допомога стала можлива завдяки співпраці ротарійців із США та Черкас. Повідомляє власкор ВІККА.

аналіз крові

«Гемоглобін, еритроцити, тромбоцити, лейкоцити.. також гематокрит»

Лаборантка Наталія тестує новий прилад для проведення загального аналізу крові. Гематологічний апарат привезли до госпіталю ветеранів черкаські ротарійці. Медики кажуть, обнови потребували вже давно. «Мікос-20» має низку переваг над приладом, яким тут користувалися раніше. Зручніший у використанні, а ще – може працювати як на капілярній, так і венозній крові.

ВАЛЕНТИНА РАДЗІХОВСЬКА, ЗАВІДУВАЧКА КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНОЮ ЛАБОРАТОРІЄЮ ГОСПІТАЛЮ ВЕТЕРАНІВ:

«Пацієнт поступає у відділення, ми беремо у нього кров, тут же йому робимо, тобто на протязі години ми можемо повністю його обстежити. Той апарат, його треба було виключать, потім включать, промивать».

Керівник медзакладу Сергій Задорожний каже: у складних умовах, в яких опинилася сьогодні вся держава, підтримка волонтерів особливо цінна.

СЕРГІЙ ЗАДОРОЖНИЙ, ДИРЕКТОР ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО КЛІНІЧНОГО ГОСПІТАЛЮ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ:

«Ми розуміємо, що вагу цій підтримці ще надає та ситуація, яка в нашій державі, тому що окрім нас, ми розуміємо, ще дуже багато різних проблем. І вони є серйозніші набагато.  Дуже дякуємо. За те, що вони сьогодні поруч із нами».

Придбання апарата стало можливе завдяки ініціативі родини черкащанина Леоніда Лащенка, який виїхав до США. У прагненні допомогти їх підтримали члени ротарі-клубу Санта-Роза і черкаські волонтери.

ІГОР КОРСУН, ОЧІЛЬНИК МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «РОТАРІ ЧЕРКАСИ»:

«Я сподіваюсь, що завдяки цьому приладу більш якісна буде допомога медична тим, хто цього потребує. І будемо працювати і в подальшому в цьому напрямку».

Читайте також: На Черкащині діятиме 10 лікарень

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net