Відома молочна компанія планує перемістити своє виробництво на Черкащину

Компанія “Данон” планує перемістити своє виробництво з Херсонської області до Черкаської з метою збереження виробничих потужностей від російських обстрілів і забезпечення необхідною сировиною, яка на півдні зараз дефіцитна. Про це в інтерв’ю Центру журналістських розслідувань розповів директор департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОВА Дмитро Юнусов.

За його словами, керівництво компанії “Данон” звернулося з ініціативою щодо перенесення виробничих потужностей заводу “Данон Дніпро”, який знаходиться на території Херсонської громади, до Черкаської області.

Проте, Юнусов каже, що Херсонщина не зацікавлена у перенесені виробництва до Черкащини та сподівається на швидке звільнення лівобережжя Херсонської області та відновлення мирного життя.

«Нам буде потрібний завод, робочі місця для людей, податкові надходження до бюджету. Але з точки зору державних інтересів і інтересів підприємства зараз важливо зберегти потужності. Залишати їх на Херсонщині дуже ризиковано, бо вони можуть бути знищені окупантами», – зазначає Дмитро Юнусов.

Також за словами Юнусова, зараз компанія “Данон” зіткнулася з труднощами у забезпеченні сировиною, оскільки на Херсонщині лише два підприємства можуть задовольнити їхню потребу. Решта молочних ферм або були знищені, або ще не відновили свою діяльність.

Нагадаємо, “Данон” — провідна міжнародна компанія з виробництва продуктів харчування, яка представлена в 130 країнах світу.

В 2006 році компанія “Данон” придбала молокозавод “Родич” в Херсоні, який був модернізований та перейменований в “Данон-Дніпро”. З червня 2010 року “Данон-Дніпро” входить до складу “Данон-Юнімілк”, який утворився від злиття “Данон” та “Юнімілк”.

Компанія продає в Україні молочні продукти під торговими марками “Актімель”, “Активія”, “Даніссімо”, “Danone”, “Простоквашино”, “Простоквашино для малят”, “Растішка”, “YoPro”, “Paw Patrol”, “Frozen”, “Avengers”, “Alpro”, “Актуаль”. На заводі “Данон Дніпро” випускалось понад 80 % продукції компанії Данон.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
KGB
KGB
4 місяців тому

Ага,ще більше порошкового “молока” будуть жерти тупі українці.
Хай краще нові ферми заснують,а не гімном порошковим українців годують.

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x