У Черкасах визначали найкращу продукцію (ФОТО)

Регіональний конкурс "Якість продукції" 22 листопада вже втретє провели у Черкасах. Зокрема участь у конкурсі взяло півсотні різних заводів та підприємств, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Фінальні заходи конкурсу якості продукції відбулися у Черкасах. На сьогодні це єдиний конкурс у місті, який надає змогу споживачам зробити правильний вибір серед різноманіття товарів та послуг, а підприємствам – отримати достойну оцінку своєї продукції.

"Радує, що якість нашої регіональної продукції збільшується. Ми вже маємо своє лого – соняшник із гербом Черкаської області. Наші підприємства, установи, організації, починаючи від технічної продукції і закінчуючи агропромисловою продукцією, виробами медичного призначення, продуктами та напоями, виходять на міжнародний рівень", – коментує перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

"Цього року ми створили знак "Черкаська якість". Він дозволить вирізняти кращу продукцію Черкащини за межами області, – розповідає директор ДП "Черкасистандартметрологія" Михайло Чорнопищук. – Переможці, лауреати та фіналісти цього конкурсу зможуть використовувати цей знак у маркуванні своєї продукції. Це буде підтвердженням відповідного рівня якості".

У межах цього конкурсу визначаються кращі продукції за двома номінаціями – "Продукція" і "Роботи та послуги".

Цього року переможцями конкурсу стали такі учасники, як "Волошкове поле", "Уманьпиво", ТОВ "Черкасихліб", "Золотоніський маслоробний комбінат", "Златогор", "Черкаський автобус", "Черкасиводоканал" тощо.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкащина через Шовковий шлях експортуватиме товари до Китаю.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут