"ВІККА" виграла грант на євроінтеграційні проекти

Черкаська телекомпанія "ВІККА" та інтернет-видання "Інфоміст" отримали перемогу в регіональному конкурсі грантів "ЗМІ за проевропейські зміни в Україні" від "Європейської правди" та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. Про це пише "Європейська правда".

Цей конкурс був частиною профінансованого Євросоюзом проекту "Просування реформ в регіони". Участь в цьому конкурсі могли взяти ЗМІ Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Миколаївської областей. Також у межах проекту приймаються грантові заявки від медіа з інших областей України.

Поточна, 7 хвиля завершується 30 листопада, після чого буде оголошено наступну. Загалом конкурс буде тривати до 30 вересня 2018 року.

Головною метою конкурсу є створення та розвиток потенціалу засобів масової інформації для висвітлення питань, пов’язаних із відносинами України та Євросоюзу, впровадження Угоди про асоціацію та інших інтеграційних зобов’язань. Також за мету поставлено навчитися краще інформувати суспільство про сутність європейської інтеграції та європейських цінностей. Окрім цього, важливим є просування реформ на регіональному рівні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, канівський інвестиційний проект пройшов у другий етап конкурсу ЄС.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут