У Черкасах біля жвавого перехрестя хочуть збудувати АЗС

У Черкасах на перехресті вулиць Сумгаїтська та Одеська планують збудувати АЗС. Відповідні містобудівні умови та обмеження надав департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради.

Збудувати АЗС планується на зеленій зоні між вулицею Одеська та залізничним полотном. Висота забудови – до 12 метрів. Там має бути заправочний комплекс, зона відпочинку персоналу та дитячий майданчик.

Дозвіл на будівництво отримала компанія ТОВ «АЗС Черкаси Одеська». Керівником і засновником фірми є Віталій Лаут.

Примітно, що у листопаді 2021 року компанія під назвою «Товарно земельна біржа Черкащини» мала намір збудувати на цьому місці автомийку. З відповідним клопотанням керівництво звернулося до міської влади. Надалі доля цього дозволу невідома.

У 2022 році компанія була продана і змінила назву на ТОВ «АЗС Черкаси Одеська». За генеральним планом ця ділянка землі відноситься до земель транспорту. Тут можна будувати об’єкти, пов’язані із транспортною сферою: АЗС, СТО, автомийки тощо.

Нагадаємо,  що міська влада Черкас виставила на аукціон право оренди на земельну ділянку по вулиці Чигринській. Фактично це пустир на околиці Черкас. При стартовій ціні у майже 100 тис грн право оренди продали за 1,5 млн.

Участь у торгах взяли 7 учасників. Найбільшу ціну вказала Інна Лисенко. Вона є співзасновницею кількох фірм, власником яких є Віталій Лаут. Власе, сам Лаут також брав участь у аукціоні. Він готовий був викласти за цю землю 1,3 млн. грн. Серед бажаючих орендуваит пустир була і Марина Ткаченко, дружина колишнього депутата міської ради Сергія Ткаченка.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net