У Черкасах на місці колишнього ТРЦ збудують завод

На частині колишнього гіпермаркету «Екватор», що в мікрорайоні «Хімселище», планують збудувати завод. Відповідні містобудівні дозволи отримали власники приміщення.

На місці ТРЦ поведуть реконструкцію під калібрувально-насіннєвий завод. Висота майбутньої забудови – до 48 метрів. У містобудівних умовах зазначено, що земельна ділянка, на якій розташоване будівництво, потрапляє в санітарну зону АЗС і хімічного підприємства.

ТРЦ “Екватор” раніше належав ТОВ “Мега Мол Інвест”, який входив до холдингу “Ритейл Груп”, разом із земельною ділянкою 15,9 га перебував у залозі ВТБ банку. У жовтні 2019 року залогове майно продали на аукціоні “ProZorro.Продажі”. Його придбав ТОВ “Молл-центр” за 70 млн грн.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців, засновниками ТОВ “Молл-центр” є Грач Антонян (75%), Тарас Ігнащенко (20%) та Арташес Казарян (5%).

У жовтні 2020 року повідомлялося, що ТОВ «Молл-центр» планує відкрити на місці «Екватора» великий торгівельний центр. ТРЦ “Екватор” збудували у 2008 році, а остаточно закрили у 2013 році.

Грач Антонян повязаний із Черкащиною. Він є співвласником двох компаній: ТОВ “Золотоніська індична фабрика” та “Німецький діагностичний центр”, який нещодавно відкрили в Черкасах.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net