У Черкасах відома фірма викупила у 6 разів дорожче будівлю інституту

У Черкасах відома компанія викупила 6-поверхову будівлю державного інституту. Власне, сама будівля розташована по вулиці Одеській. Це колишній державний науково-дослідний інститут «Акорд». Інформація про результати аукціону розміщені на сайті «Прозоро. Продажі».

Інститут «Акорд» є діючим. У ньому працюють 5 осіб. Він надає послуги з досліджень і експериментальних розробок. Мається право власності на будівлю. А також є заборгованість по заробітній платі 232 тис. грн.

Продаж будівлі інституту проводив Фонд державного майна України. Стартова ціна була – 1 млн. грн. За право придбати будівлю боролися три претенденти. Найбільшу суму в 6 млн грн, що перевищує стартову в 6 разів, вказало підприємство ТОВ «Золотоніський бекон». Угода про придбання об’єкту має бути завершена до 20 січня 2023 року.

ТОВ «Золотоніський бекон» належить Юрію та Радислову Ткаченку, а також Фрунзе Казаряну. За словами директора підприємства Дениса Мироненка, будівлю планують реконструювати, там хочуть збудувати офісні приміщення для корпорації «Золотоніський бекон». Наявна заборгованість перед працівниками, яка складає понад 200 тис. грн, буде погашена переможцем аукціону. “Золотоніський бекон” займається сільським господарством, тваринництвом і виробництвом мяса.

Нагадаємо, що Уряд України запланував провести масштабну приватизацію. У першу чергу на аукціони виставлятимуть непрофільні обєкти.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net