Мерія Черкас продала пустир на околиці в 15 разів дорожче

Міська влада Черкас виставила на аукціон право оренди на земельну ділянку по вулиці Чигринській. Фактично це пустир на околиці Черкас. При стартовій ціні у майже 100 тис грн право оренди продали за 1,5 млн. Результати аукціону оприлюднили на порталі «Є-тендер».

На торги мерія Черкас виставила ділянку землі на виїзді із Черкас по вулиці Чигиринській. Площа – майже 1 га. Участь у аукціоні взяли 7 учасників. Перемогу виборола Інна Лисенко. Вона запропонувала орендувати цю землю за 1,5 млн. грн.

Нагадаємо, що аукціон з права оренди передбачає торги між учасниками за право орендувати ту чи іншу земельну ділянку. А після переможець протягом 49 років сплачуватиме до міського бюджету ще й орендну плату. Кошти від аукціону надійдуть до міського бюджету.

Участь у торгах взяли 7 учасників. Найбільшу ціну вказала Інна Лисенко. Вона є співзасновницею кількох фірм, власником яких є Віталій Лаут. Власе, сам Лаут також брав участь у аукціоні. Він готовий був викласти за цю землю 1,3 млн. грн. Серед бажаючих орендуваит пустир була і Марина Ткаченко, дружина колишнього депутата міської ради Сергія Ткаченка.

Нагадаємо, що цього року попри війну мерія Черкас провела кілька успішних аукціонів на землю, під час яких суми зростали у десятки разів від стартових цифр.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net