НовиниОсвітаКонференція «Родзинка» зібрала молодих науковців ЧНУ (ВІДЕО)

Конференція «Родзинка» зібрала молодих науковців ЧНУ (ВІДЕО)

-

- Advertisment -

В ЧНУ імені Богдана Хмельницького відбулася традиційна Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «Родзинка – 2024».

Студентка 2-го курсу Наталія Скорик розробила алгоритм і написала код, за допомогою яких можна передбачити погодні умови. Цю роботу вона представила на 26 Всеукраїнській науковій конференції молодих учених. Цьогоріч конференція пройшла на базі ЧНУ ім. Б. Хмельницького. На таких заходах українська наука здобуває нові імена.

НАТАЛІЯ СКОРИК, СТУДЕНТКА 2-ГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

Такі заходи потрібні, тому що є багато талановитої молоді, яка хоче себе показати і це є гарна можливість показати свої здібності наукові роботи.

Сьогодення ставить Україну у жорсткі умови. Розвиток технологій і швидке їх впровадження стало питанням виживання країни. У ЧНУ ім. Б. Х. , який увійшов до 20 -ки найкращих ВУЗів країни, не лише вбачають перспективи у молодих науковцях, тут для них створюють умови

ОЛЕКСАНДР СПРЯГАЙЛО, ПРОРЕКТОР З НАУКОВОЇ ТА ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЧНУ ІМ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

У питаннях війни технології також мають визначальне значення. І саме на молодих науковцях лежить надзвичайно відповідальна місія.

ОЛЕКСАНДР ЧЕРЕВКО, РЕКТОР ЧНУ ІМ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Ми зараз працюємо над центром створення креативних індустрій. Сьогодні життя показало, що це найнеобхідніші речі для молоді яка цікавиться наукою.

В  університеті до розвитку науки ставляться масштабно. На конференцію приїхали молоді науковці не лише з інших областей, а й із інших країн.

ЮЛІЯ СОЛОВЕЙ, ГОЛОВА РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ЧНУ ІМ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Наразі ми контактуємо із Запорізьким нац університетом Черкаським інститутом пожежної безпеки. Хочемо укласти угоди про співпрацю щоб разом популяризувати наукуПрацюємо над угодами з країнами зарубіжжя зокрема це Польща і намагаємося впроваджувати наукові результати.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Нетверезий водій намагався втекти від патрульних у Черкасах

Під час патрулювання на вулиці Пастерівській, черкаські поліцейські помітили автомобіль Opel Astra, водій якого порушував правила дорожнього руху. Про...

У Черкасах провели в останню путь бійця, який працював на автомобільному заводі

У Черкасах попрощалися із солдатом, який віддав своє життя за свободу і незалежність України. В останню путь провели Максима...

Цікаве:

Спортивні рюкзаки PUMA для чоловіків: як обрати ідеальний варіант

Спортивні рюкзаки для чоловіків стали незамінним атрибутом у повсякденному...

Як знайти роботу в Черкасах без досвіду: покроковий гайд

Пошук першої роботи може бути викликом, особливо якщо ви...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x